Акригель Канні – це унікальний матеріал, який поєднав у собі, всі найкращі властивості гелю та акрилу. А ось малесенькі недоліки цих матеріалів, акригель в себе не включив. Даний матеріал, не розтікається, на відміну від гелю, та не засихає на відкритому повітрі, на відміну від акрилу. Завдяки цим якостям, з акри гелем Канні, легко працювати, як новачкам нігтьового сервісу, так и майстрам, з досвідом.

Представлений продукт, має кілька різних назв: акригель, полігель, акрил гель. Частіше усього, назва залежить від фірми виробника. Тобто різні бренди, називають матеріал по різному. Полігель Канні, має достатньо великий попит, серед майстрів манікюру. А якщо є попит, то є і пропозиція. Купити матеріал, можна в будь якому спеціалізованому магазині, міста Авдіївка. А якщо часу не маєте,для офлайн шопінгу, або бажання ходити по магазинах відсутнє. То продукцію для нігтів фірми Kanni, або будь якої іншої фірми, можна купити в Інтернет магазині https://livada.com.ua/poligel-akrigel-canni-kupit/. Тут представлений великий вибір матеріалів для нігтів різних фірм. Для того, щоб пошук потрібних матеріалів, не займав багато часу, на сайті Інтернет магазину Лівада, є спеціальні фільтри. Використовуючи ці фільтри, Ви зможете швидко та легко, знайти матеріали необхідного бренду.

В Інтернет магазині Лівада, ціна на продукцію для нарощування нігтів приємна. Тут є матеріали, на будь який смак та гаманець. Ціна на матеріали для нарощування, бренду Kanni, залежить від об’єму продукту. Маленький об’єм, коштує дешевше. Але вигідніше, брати більший об’єм. Та все це індивідуально, і залежить від потреб майстра.

Для оптових покупців, в Інтернет магазині Лівада, є цікаві знижки. Чим більше матеріалів купуєте, тим менше платите. А оптове замовлення завжди збирається якось непомітно. Бо завжди щось потрібно. То гель лаків новеньких хочеться, то пилочки клієнтам поновити, то для декору купити всього. Доставку, обраних матеріалів, можна замовити до будь якого населеного пункту України. Головне, щоб там було відділення пошти, байдуже якої. А от якщо бажання йти на пошту не має, або часу на ці походи зовсім не вистачає то вихід є. на сайті Інтернет магазину лівада, є послуга кур’єрської доставки. Це швидко, та дуже зручно. Посилку привезуть до Вас, у зручний час, на будь яку адресу.

Як працювати з акрил гелем Канні

Акрил гель Канні, не примхливий у роботі. Працювати з цим матеріалом напрочуд легко. Акригель гарно розподіляється по нігтьовій пластині, з однієї краплі, можна легко сформувати штучний ніготь.

Нігті, нарощенні за допомогою акрил гелю Kanni виглядають гарно та природно.