Риболовля - один з найпоширеніших видів відпочинку в нашій країні. Більшість з нас в дитинстві не раз тримали в своїх руках бамбукову вудку, рибалячи в селах на ставках, річках або озерах. Хто з на зараз не замислювався про рибної ловлі і не отримував запрошень від друзів «рвонути на вихідні порибалити»?

Риболовля під Києвом

Відірватися від міської суєти і такої важливої ​​роботи як зустрічі, переговори, продажу або підбиття рахунків, і, закинувши в дальній кут телефон, виїхати відпочивати. Риба різних розмірів, форм, смаку виявляється на наших столах у вигляді вишуканих страв. Але найсмачніша риба - це та, яка була спіймана самостійно.

Наші особливості

Якщо Ви шукаєте місце, де можна отримати велике задоволення від риболовлі, то Ви потрапили за адресою. Наша рыбалка под Киевом всього в 70 кілометрах від мiста.

Важливою особливістю нашого водойми є те, що можна рибалити як з берега, так і з кладок, спеціально обладнаних і підгодованих, куди Вас можуть доставить на човні або катері.

Надана нами територія дозволяє використовувати звичайні вудки, спінінги, і інші різноманітні засоби для лову риби. Цьому сприяє не тільки ширина озера, а й глибина його заплави. Більшість наших кладок оточені густими заростями очерету, де знаходиться велике скупчення риби.

Приїхавши до нас, Ви швидко знайдете місце для парковки транспорту і риболовлі, а спеціально підгодовані кладки забезпечать Вам хороший кльов. Методика, розроблена фахівцями, сприяє плідній годівлі і розмноження риби. Рибалки, які ловили у нас, залишилися задоволені уловом жовтих карасів, білих товстолобів, хижих судаків і великих коропів, і наступного разу приїжджають знову, щоб знову отримати насолоду від риболовлі.

Побувавши, в «Рибному місці» в Лісотель, Ви отримаєте море задоволення від риболовлі, і Вас накриє шквал дивовижних емоцій, коли Ви будете діставати з води свій новий трофей. Подробенее про комплекс можна дізнатися на сайті http://lisotel.com.ua/ru/services/rybalka/.

Рибалити в Лісотель Ви можете як влітку, так і взимку і в будь-який зручний для Вас час. У нас, Ви зможете вдосконалити свою майстерність, експериментуючи з використанням різних видів снастей і засобів для лову риби. Ви так само познайомитеся з іншими рибалками, і обміняєтеся корисним досвідом, хитрощами рибного лову й разом сміється над рибальськими байками вночі біля багаття.

Ресторація

Крім того, всю спійману рибу можна буде приготувати в прекрасному ресторані, розташованому на території комплексу.