Реклама
15:20, 22 листопада 2015 р.

Отримання витягу з ЄДР

Реклама

Перш за все, варто зазначити, що відомості щодо юридичних осіб, їх найменування, організаційно-правову форму, вид діяльності, а також і ім’я фізичної особи, яка займається підприємницькою діяльністю, її вид діяльності, та іншу інформацію ми можемо знайти, якщо звернемось у єдиний державний реєстр юридичних та фізичних осіб-підприємців. Цей ресурс виступає в якості одної з найважливіших складових українського інформаційного ресурсу. Варто зазначити, що цей ресурс є обов’язковим, і його заснування було продиктовано українським законодавством,

Єдиний державний реєстр підприємців України, виступає в якості автоматизованого ресурсу по збиранню, накопиченню, захисту, наданню та обліку важливих інформації про осіб підприємців. Цей ресурс представлений у вигляді реєстру. Слід зазначити, що цей ресурс знаходиться під контролем та у веденні Державного комітету України, який займається питаннями щодо підприємництва та регуляторної. Він займаєтьсяпитаннямиреєстрації. Цейорганвиступаєвякостіадміністраторатарозпорядникацьогооргану.

Якщо ж казати про внесення відомостей до цього реєстру, то вони вносяться спеціальними державними посадовцями, які відповідають за реєстрацію підприємців. Реєструють фізичних та юридичних осіб підприємців за територією проживання фізичних осіб на момент проведення реєстраційної кампанії.

Державними органами була встановлена повна відкритість цього реєстру, відомості, які знаходяться в цьому ресурсі доступні кожному безкоштовно. Єдине, що приховане в мережі, це ідентифікаційні номери фізичних осіб.

Варто зазначити, що відомості, які знаходяться в цьому ресурсі можуть надаватися у трьох видах документв. Так законодавством зумовлено:

  • отримання виписки з єдр;

  • отримання довідки з єдр, про те чи є та чи інша інформація по особі в реєстрі;

  • отримання витягу з єдр.

Якщо ж говорити про те, яким чином надаються відомості з реєстру, то цей процес встановлений відповідно до наказу, який був виданий Державним комітетом України, кий відповідає по підприємництву та регуляторній політиці.

Таким чином, ми можемо побачити, що даний метод пошуку, являє собою доволі зручний пошук тої чи іншої інформації про юридичну особу або підприємство. Це сприяє більш доступному інформуванню суспільства, що допомагає у вирішенні маси питань. Запит на отримання витягу з єдрпоу допоможе у пошуку різноманітних відомостей про ту чи іншу юридичну особу чи підприємство

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...