• Главная
  • Руководство Авдеевки поздравило горожан с Новым годом
11:06, 31 декабря 2015 г.

Руководство Авдеевки поздравило горожан с Новым годом

«Прошлый год был сложным для нашего города. Но несмотря на жизненные трудности, мы с вами успешно преодолевали проблемы, возрождали родной город. Органы местного самоуправления, АКХЗ, коммунальные предприятия, волонтерские организации пытались сделать все для того, чтобы жители города почувствовали себя более комфортно и уютно», - говорится в поздравлении. Ниже приводим полный текст.

Шановні авдіївці!

2015 рік добігає кінця. В ці хвилини хочеться охопити думками прожитий рік, проаналізувати те, що зроблено і подумати про майбутнє.

Минулий рік був складним для нашого міста. Але незважаючи на життєві труднощі, ми з вами успішно долали проблеми, відроджували рідне місто. Органи місцевого самоврядування, ПАТ «АКХЗ», комунальні підприємства, волонтерські організації намагалися зробити все для того, щоб мешканці міста відчули себе більш комфортно та затишно.

Від імені Авдіївської міської ради та її виконавчого комітету, військово-цивільної адміністрації, від себе особисто хочемо подякувати вам за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Нехай же усі бажання, які Ви зберете у Новорічну ніч, якнайповніше реалізуються і збудуться вже у найближчому майбутньому.

Бажаємо вам, шановні земляки, щасливого Нового року! Нехай він принесе в кожну сім'ю мир та злагоду, здоров'я та благополуччя, спокій та добробут.

 

З повагою,

міський голова                                          

Ю.О. Черкасов

керівник військово-цивільної

адміністрації м.Авдіївка                          

П.В. Малихін

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#новостиАвдееви,поздравление,Черкасов,Малыхин
Последние новости
Объявления
live comments feed...