• Главная
  • Договір поставки товарів та його особливості
06:28, 5 февраля 2016 г.

Договір поставки товарів та його особливості

Поставка будь-яких товаро-матеріальних цінностей являється своєрідним договором купівлі-продажу. Не дивно, що до неї застосовуються аналогічні положення законодавства, визначені державою. Щоб процедура поставки відбулася правильно, необхідно оформити належним чином цілий пакет документів, які в подальшому зможуть свідчити про дотримання своїх зобов'язань сторонами укладеної угоди. Таку роботу краще доручати досвідченим спеціалістам. Якщо потрібен адвокат Івано-Франківськ пропонує професійні послуги юридичних працівників.

Особливості юридичного оформлення договорів поставки

Угода поставки товарів чи матеріалів має істотні умови, які відрізняють її від звичайного договору купівлі-продажу. Насамперед, це строки оформлення документу, які ніколи не збігаються з моментом виконання його умов. У такому договорі завжди визначається період забезпечення товарами. Як правило, поставка виробів народного споживання проводиться місяць, квартал або цілий календарний рік.

Предметами договорів поставки можуть бути вказані товари,які призначені для використання у ході підприємницької діяльності. В ролі постачальника може виступати лише суб'єкт господарювання. Як правило, другою стороною угоди являється підприємець або фізична особа, яка купує продукцію з метою, що ніяк не пов'язана з особистим використанням.

Предметом договору поставки можуть бути не лише товари, які є у продавця на момент оформлення документу. Сторони можуть домовитись про реалізацію продукції, яка буде вироблена в майбутньому. Обов'язкова умова для укладення угоди - державна реєстрація контрагента. Про неї свідчить наявність довідки з ЄДРПОУ.

Документи, необхідні для оформлення договорів поставки

Зазвичай угоди на поставку товаро-матеріальних цінностей супроводжуються різними документами. Щоб забезпечити їх грамотне оформлення варто скористатись сайтом http://vreshetov.com/ua/obrazcy-dokymentov/obraszy-dogovorov-postavki/175-dogovor-postavki-tovara-razovoi. Професійні юристи, які працювали над створенням зразків важливих паперів, гарантують їх правильність.

Договір на забезпечення товарами завжди супроводжується товарно-транспортними та податковими накладними, а також довіреностями на одержання матеріальних цінностей. Іноді до процедури поставки залучаються треті особи. Кожна така операція передбачає оформлення належних документів та перевірку повноважень учасників угоди.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
live comments feed...