Поставка будь-яких товаро-матеріальних цінностей являється своєрідним договором купівлі-продажу. Не дивно, що до неї застосовуються аналогічні положення законодавства, визначені державою. Щоб процедура поставки відбулася правильно, необхідно оформити належним чином цілий пакет документів, які в подальшому зможуть свідчити про дотримання своїх зобов'язань сторонами укладеної угоди. Таку роботу краще доручати досвідченим спеціалістам. Якщо потрібен адвокат Івано-Франківськ пропонує професійні послуги юридичних працівників.

Особливості юридичного оформлення договорів поставки

Угода поставки товарів чи матеріалів має істотні умови, які відрізняють її від звичайного договору купівлі-продажу. Насамперед, це строки оформлення документу, які ніколи не збігаються з моментом виконання його умов. У такому договорі завжди визначається період забезпечення товарами. Як правило, поставка виробів народного споживання проводиться місяць, квартал або цілий календарний рік.

Предметами договорів поставки можуть бути вказані товари,які призначені для використання у ході підприємницької діяльності. В ролі постачальника може виступати лише суб'єкт господарювання. Як правило, другою стороною угоди являється підприємець або фізична особа, яка купує продукцію з метою, що ніяк не пов'язана з особистим використанням.

Предметом договору поставки можуть бути не лише товари, які є у продавця на момент оформлення документу. Сторони можуть домовитись про реалізацію продукції, яка буде вироблена в майбутньому. Обов'язкова умова для укладення угоди - державна реєстрація контрагента. Про неї свідчить наявність довідки з ЄДРПОУ.

Документи, необхідні для оформлення договорів поставки

Зазвичай угоди на поставку товаро-матеріальних цінностей супроводжуються різними документами. Щоб забезпечити їх грамотне оформлення варто скористатись сайтом http://vreshetov.com/ua/obrazcy-dokymentov/obraszy-dogovorov-postavki/175-dogovor-postavki-tovara-razovoi. Професійні юристи, які працювали над створенням зразків важливих паперів, гарантують їх правильність.

Договір на забезпечення товарами завжди супроводжується товарно-транспортними та податковими накладними, а також довіреностями на одержання матеріальних цінностей. Іноді до процедури поставки залучаються треті особи. Кожна така операція передбачає оформлення належних документів та перевірку повноважень учасників угоди.