• Головна
  • Городские власти поздравили ветеранов с Днем Победы
08:09, 9 травня 2016 р.

Городские власти поздравили ветеранов с Днем Победы

Городской голова Юрий Черкасов и руководитель военно-гражданской администрации в г. Авдеевка Павел Малыхин поздравили участников Второй мировой войны с праздником Победы.

Ниже мы приводим  текст поздравления:

.

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Прийміть сердечні вітання до свята Дня Перемоги.

Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невмовний біль та горе учасників воєнних подій. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Уламки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться жахливим шрамом нашої пам'яті.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам'яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам'ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

З кожним роком ще більш важливішими стають для нас будь-яка подробиця, кожна мить, кожна риса титанічної битви нашого народу за свободу. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого.

Ми завжди пам'ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

Будемо ж гідні ратного і трудового подвигу наших батьків.

Сивочолі ветерани! У нашій пам'яті назавжди залишиться Ваш урок честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Вітчизні. Ми свято стоятимемо на варті миру, який ви вибороли для нас.

 

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Бажаємо всім ветеранам міцного здоров'я на довгі літа, мирного неба над головою! Щастя, злагоди Вам і Вашим родинам.

Керівник військово – цивільної адміністрації П.В. Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поздравление
live comments feed...