• Головна
  • Городские власти поздравляют жителей города с Днем Конституции Украины
08:00, 28 червня 2016 р.

Городские власти поздравляют жителей города с Днем Конституции Украины

Авдеевцам желают  терпения,  веры в  лучшее, и мирного неба над нашей  Родиной.

Ниже приводим текс поздравления:

Шановні авдіївці!

Вітаємо Bас із державним святом – Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов'язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної та рівноправної зі світовою спільнотою.

Звісно, демократичний розвиток, як показує історичний досвід нашої держави, ніколи не був легким. І нині ми знов повинні боротися за дотримання та втілення в життя конституційних принципів, які гарантуватимуть нам мирне та вільне життя в нашій державі.

Ми бажаємо кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.

Від усього серця бажаємо Вам, шановні авдіївці, добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя й мирного неба над нашою славетною Батьківщиною!

Керівник військово – цивільної адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

Міський голова Ю.О.Черкасов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Поздравление #День конституции
Оголошення
live comments feed...