• Главная
  • Авдеевка отмечает День работников торговли
11:39, 29 июля 2016 г.

Авдеевка отмечает День работников торговли

Авдеевский городской совет поздравил  представителей малого и среднего бизнеса нашего города с  профессиональным праздником.

Городской голова Юрий Черкасов и начальник отдела экономики  Людмила Меженина сегодня  вручили  почетные грамоты и сувениры с логотипом Авдеевки трем  торговым  компаниям и семи предпринимателям.

 Ниже приводим текст официального поздравления:

Шановні робітники торгівлі!

Вітаємо вас з професійним святом!

Торгівля завжди була важливим сектором економіки міста та вносила значний внесок у його розвиток. У нашому місті торгівля не припинялася під обстрілом, за відсутності світла та води, і сьогодні це одна з галузей економіки, яка найдинамічніше розвивається.

У тому, що торгівля вистояла в найскрутніші та тяжчі часи, - є заслуга людей, які, ризикуючи, іноді навіть життям, доставляли до торгових об'єктів необхідні продукти, предмети щоденної потреби та продавали їх, а бувало, і роздавали.

Головна цінність галузі - це її працівники, праця яких грає величезну роль в житті кожної людини. Завдяки вам вирішується одне з найбільш важливих соціальних завдань - задоволення потреб людей в товарах і послугах.

Не сумніваємося, що ваша професійна діяльність і надалі сприятиме розвитку міста.

Бажаємо всім працівникам торгівлі здоров'я, щастя, благополуччя, подальшої успішної діяльності, постійного вдосконалення і підвищення якості роботи.

Міський голова Ю.О.Черкасов

Т.в.о. керівника військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області Ф.Н.Вєкуа

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#день работников торговли

Комментарии

Объявления
live comments feed...