Поздравление городских властей с Днем Независимости Украины

Руководители города  пожелали жителям Авдеевки мира, счастья и оптимизма.

Ниже приводим текст поздравления:

Шановні авдіївці!

Вітаємо Вас з державним святом – 25-ю річницею незалежності України.

Ці роки були сповнені надій і розчарувань, труднощів і здобутків. Ми разом з усією державою здавали іспит на мудрість і стійкість, училися на власних помилках, незважаючи ні на що зберігали віру в правильність обраного шляху.

Для нас це ще одна нагода звернутися до історії, осмислити своє призначення на землі, продемонструвати рішучість у демократичних перетвореннях. Україна відбулася як держава, уклала договори про дружбу та співробітництво із багатьма країнами світу, стала повноправним суб'єктом європейського та світового співтовариства. Запровадження принципів місцевого самоврядування в практику місцевого самоуправління нашої країни змінило підходи до вирішення проблем життєдіяльності громадян. За роки незалежності розпочався процес нових економічних відносин, відродження духовних цінностей.

Сьогодні головне завдання держави, органів місцевого самоврядування – створити умови для праці, повноцінного життя громадян. Але становлення держави неможливе без патріотизму та любові до рідного краю. Патріотизм – це, передусім, конкретні справи, щоденна робота кожного з нас на благо рідного краю. Саме так ми доводимо свою любов до України.

Ми віримо, що працьовитість, освіченість, рівень культури й духовність нашого народу дозволять створити на кращих у світі землях багату, демократичну, справедливу, соборну державу, якою б ми всі пишалися.

Бажаємо вам великого оптимізму, який заряджатиме нас на нові звершення, миру та злагоди. Хай щасливими будуть ваші родини, а їхнє майбутнє – упевненим і радісним!

Міський голова Ю.О.Черкасов

Керівник військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов