• Головна
  • Военно-гражданская администрация Авдеевки поздравляет педагогов с профессиональным праздником
10:01, 2 жовтня 2016 р.

Военно-гражданская администрация Авдеевки поздравляет педагогов с профессиональным праздником

Ежегодно в первое воскресенье октября в Украине празднуют День работников образования. Не забыло об учителях и руководство города.

Шановні працівники освіти!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом, яке з любов'ю називають Днем учителя!

Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об'єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредитом.

Невтомною працею свого розуму і серця ви створюєте надійну основу для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Спільними діями всіх працівників освітньої сфери – вчителів, вихователів, викладачів – ми в повній мірі реалізовуємо нашу мету – забезпечуємо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створюємо належні умови для самореалізації особистості.

Ваша праця – це запорука духовно-морального та інтелектуального зростання підростаючого покоління. Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню людину. Сумлінно виконуючи всій професійний обов'язок, ви вчите нашу юнь пізнавати й опановувати нове і пам'ятати про те, якого ми роду.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїть новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаю вам міцного здоров'я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, миру, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка, полковник П.В.Малихін

Напомним, в четверг Авдеевский коксохимический завод подарил авдеевским педагогам волшебный и атмосферный «Вечер с нежным запахом корицы». Для гостей мероприятия организовали уникальную концертную программу, интерактивные конкурсы и праздничный фуршет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Малыхин #ВГА #поздравление #АКХЗ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...