• Головна
  • Поздравление городских властей с Днем Соборности Украины
08:00, 22 січня 2017 р.

Поздравление городских властей с Днем Соборности Украины

С государственным праздником жителей Авдеевки поздравил руководитель военно-гражданской администрации полковник Павел Малыхин.

Шановні авдіївці! 
«Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна» 

Чи не символічно, що саме по завершенню величних свят, понад 90 років тому відбулась велика подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. 
Акт Злуки був проголошений на Софійському майдані в Києві. Об'єднавча акція 1919 року залишила глибокий слід в історичній пам'яті українського народу. Під прапор єдиної держави стали люди різні за своїм походженням та освітою, майновим станом і звичаями. Їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий. 
Історичний досвід постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила. 
В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа. 
Миру Вам і Божої Благодаті! 


Керівник військово-цивільної адміністрації 
м.Авдіївка Донецької області 
полковник П.Малихін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДеньСоборности
live comments feed...