• Головна
  • В понедельник авдеевцы выйдут на митинг
актуально
18:25, 5 березня 2017 р.

В понедельник авдеевцы выйдут на митинг

актуально
"Незалежно від політичних поглядів та уподобань, соціального статусу, вікового цензу та роду занять закликаємо вийти на мітинг та висловити протест беззаконному блокуванню залізниці
Сьогодні наше місто потерпає від ворожих пострілів. Не має і дня тиші. Від нещадних та руйнівних обстрілів є проблеми зі світом, газопостачанням та опаленням житлових будинків. Ми живемо на межі гуманітарної катастрофи. Військово-громадянська адміністрація, коксохіміки, волонтери змушені постійно шукати можливості для ліквідації наслідків обстрілів окупантів та вживати всіх заходів для відновлення життєдіяльності Авдіївки.
На превеликий жаль, коли экономика України ледь «тримається на ногах», коли великі промислові підприємства працюють в умовах дефіциту сировини, на нашій рідній землі створюються штучні перепони щодо подолання окупаційного режиму ворога.
Організатори так званої торгівельної блокади з терористами мають негайно припинити свої дії та звільнити залізничні гілки сполучення. Якщо не зупинити блокаду найближчім часом, ми отримаємо невиправні наслідки, які позначаться на місцевому населенні й на регіональному виробництві.
Від безперервного постачання вугілля залежить питання енергопостачання нашого та навколишніх міст. Без тепла, світла та води можуть залишитися 20-тисячна Авдіївка та сотні тисяч українців. А без промислової сировини зупиняться підприємства, що «годують» переважну більшість місцевого трудового населення.
Стане наш коксохімічний завод – Авдіївка вмре.
Безумовно, питання постачання товарів залізничними коліями на непідконтрольну територію України потребує термінового вирішення, але на законодавчому рівні. Кожен з нас засуджує можливість постачання бойовикам зброї та вибухівки, але й ми не повинні забувати про наших громадян, що вимушені мешкати на цій землі.
Авдіївці доведені до зубожіння. Ветерани, пенсіонери, та інші незахищені верстви населення опинились у найскрутнішому становищі.
Так далі не можливо!
Ми не можемо спокійно спостерігати як страждає наша Авдіївка, наші земляки, як порушуються наші конституційні права на гідне життя.
Приходьте в 11.00, 6-го березня, пам'ятник Шевченка!
Покажіть волю! 
Авдіївка – місто герой!
Авдіївська громада також запрошує на мітинг народних депутатів Володимира Парасюка та Семена Семенченка"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Авдеевка #АТО
Оголошення
live comments feed...