• Головна
  • Журналисты Донетчины недовольны работой пресс-службы облгосадминистрации
14:38, 11 квітня 2017 р.

Журналисты Донетчины недовольны работой пресс-службы облгосадминистрации

Руководители и журналисты региональных СМИ написали обращение к Павлу Жебривскому

Невозможность получить интервью главы и других руководителей ДонВГА и неэффективная работа пресс-службы Донецкой обладминистрации стали причиной обращения региональных журналистов семи редакций к Павлу Жебривскому.  Одной из них стала редакция сети городских сайтов «CitySites», в которые входит и www.06236.com.ua

Цель обращения журналистов к главе ДонВГА — изменить информационную ситуацию в регионе, чтобы обеспечить население оперативными и актуальными новостями и аналитикой о работе облгосадминистрации.

Из-за невозможности продуктивного общения с пресс-службой губернатора,  представители СМИ написали в обращении свои предложения:

«Звернення журналістів Донецькоі області до голови ВЦА Павла Жебрівського.

Журналісти Донецької області занепокоєні закритістю роботи Донецької обласної державної військово-цивільної адміністрації. Нам відомо, що ви як голова цієї установи, часто ігноруєте запити місцевих журналістів про інтерв'ю, не проводите регулярні прес-конференції, під час яких ЗМІ можуть отримувати оперативні дані.

Крім того, прес-служба адміністрації не доступна для отримання оперативних коментарів, часто ігноруючи запити журналістів. Особливо треба зазначити, що відсутня комунікація ДонОДА з нашими читачами та глядачами на непідконтрольній території, що створює умови для виникнення подальшої соціальної напруги.

Ми пропонуємо: 1. Запровадити проведення щотижневих прес-конференцій голови ВЦА в регіоні з використанням сучасних засобів зв'язку (скайп або інші) для підключення журналістів з віддалених від Краматорська населених пунктів, що дозволить оперативно інформувати наші цільові аудиторії.

2. Організувати якісну роботу прес-служби ВЦА з метою задоволення професійних потреб місцевих журналістів і інформаційних запитів населення регіону незалежно від місця перебування.

3. Забезпечити можливість отримання журналістами регіональних ЗМІ оперативних коментарів від керівництва та посадових осіб ОДА-ВЦА щодо гострих питань життя регіону. Зі свого боку учасники цієі медіа-ініціативи готові всіляко сприяти реалізації даних пропозицій».

Обращение подписали:

Алексей Мацука — руководитель ОО "Общественное ТВ Донбасса"

Виталий Сизов — руководитель ОО "Донецкий институт информации"/ сайт «Новости Донбасса»

Андрей Романенко — журналист «Depo.Донбас»

Мария Давыденко – директор ИА «Вчасно»

Анна Мурлыкина — главный редактор сети городских сайтов «CitySites»

Сергей Попов — глава ОО "Антикризисный медиа-центр"

Артем Лютый – журналист «Радио Свобода»

Обращение будет передано в Донецкую обладминистрацию.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жебривский #пресс-служба #сми #обращение
live comments feed...