• Главная
  • Поздравление городских властей с Днем победы над нацизмом во Второй мировой войне
12:27, 9 мая 2017 г.

Поздравление городских властей с Днем победы над нацизмом во Второй мировой войне

Дорогі ветерани!

Дорогі захисники Української держави!

Дорогі авдіївці!

Вітаємо Вас з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Це свято – одне з найвеличніших та найшановніших, воістину всенародне, це – символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, світлої вікопомної пам’яті про мільйони загиблих і нескореної сили духу захисників Вітчизни.

Український народ зробив величезний внесок у перемогу над нацизмом та, водночас, став одним із найбільш постраждалих народів у роки Другої світової війни. З перших днів вторгнення вермахту на території СРСР Україна стала ареною запеклих бойових дій. З України до радянських Збройних Сил у 1941-1945 роках було забрано понад 9млн.осіб.

На території України відбулис перші великі битви на Східному фронті Другої світової війни – Волинська танкова битва, оборона Києва, Одеси, Севастополя. В Україні у 1941 році відбулися два великі оточення- Уманське і Київське (найбільше в світовій історії). З Україною пов`язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті. Жодна європейська країна не постраждала більше від глибоких ран, завданих своїм містам,своїй промисловості, сільському господарству, людській силі.

Чим далі йде в історію переможний 1945-й рік, тим сильніше ми усвідомлюємо велич подвигу нашого народу-переможця, який і через століття буде яскравим символом непохитної мужності і стійкості. Для України ця подія має особливе значення, адже нам завжди було близьким прагнення до миру і спокою, свободи й добробуту. Велика Перемога об’єднує нас і робить Україну сильнішою.

Щирої вдячності і подяки гідні трудівники тилу. На заводах і фабриках, на колгоспних полях вони робили все, щоб наблизити мить довгоочікуваної перемоги.

Ми щиро вітаємо всіх співвітчизників з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та схиляємо голову перед подвигом наших батьків і дідів. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів Другої світової, і слава та земний уклін живим ветеранам війни!

Ми зробимо все, щоб бути гідними подвигу ветеранів, щоб повною мірою виконати свій святий обов'язок перед Вами.

Нехай злагода і добробут будуть у кожному домі, адже вічне прагнення народу до миру, свободи, кращого життя непереможне.

Керівник військово-цивільної

адміністрації міста Авдіївка

Донецької області

полковник                                                                             П. Малихін

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поздравление #деньпобеды #малыхин #авдеевка

Комментарии

Объявления
live comments feed...