• Главная
  • Руководитель Донецкой областной ВГА Павел Жебривский поздравил металлургов с профессиональным праздником
12:26, 16 июля 2017 г.

Руководитель Донецкой областной ВГА Павел Жебривский поздравил металлургов с профессиональным праздником

Шановні металурги, ветерани виробництва!
Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з вашим професійним святом - Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!
Ваша професія - у числі найбільш шанованих у нашій області. Металурги - справжні майстри своєї справи, високі професіонали. Металургійний комплекс, до складу якого входять металургійні, коксохімічні, вогнетривкі підприємства, а також підприємства кольорової металургії та металевих виробів, є стратегічно… важливою складовою вітчизняної економіки, зумовлює розвиток інших галузей господарства, передусім, машинобудування і металообробки. Частка металургії у структурі реалізованої промислової продукції області найбільша і становить близько 40%.
З підприємствами гірничо-металургійного комплексу, які відомі далеко за межами України, пов'язане минуле, сьогодення і майбутнє багатьох міст нашої області, добробут сотень тисяч жителів. Продукція, яку ви виробляєте, користується попитом в усьому світі. Вона необхідна машинобудуванню, енергетиці та багатьом іншим галузям економіки.
Впевнений, що багаті традиції металургів, їх високий професіоналізм і взаємодопомога дозволять подолати усі існуючі труднощі й досягти ще більших успіхів.
Сподіваємося, що вогонь у плавильних печах і вогонь у ваших серцях будуть горіти як надія на краще, як впевненість у майбутньому.
Бажаю кожному з вас і вашим родинам миру, здоров'я, успіхів та благополуччя. Нехай здійсняться усі ваші мрії, плани і надії!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдеевка #ВГА #Жебривский #Деньметаллурга

Комментарии

Объявления
live comments feed...