• Главная
  • Поздравление городских властей с Днем города
09:30, 9 сентября 2017 г.

Поздравление городских властей с Днем города

Авдеевцам желают мирного неба над головой и неугасаемой веры в лучшее будущее.

Ниже приводим текст поздравления:

Шановні авдіївці!

У житті кожного з нас буває багато свят, як особистих, так і загальнодержавних, але є свята, які займають окреме місце в наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста. Кожен рік у вересні ми святкуємо разом День нашого рідного міста Авдіївки.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Усі досягнення, якими багате місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День міста, кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашого міста, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує.

Тож з нагоди Дня народження рідного міста від усієї душі вітаю всіх авдіївців та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту і незгасимої віри у найкраще майбутнє. Добра Вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім жителям міста Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!

Керівник військово-цивільної
адміністрації м.Авдіївка
полковник                                                                               П. Малихін

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#деньгорода #малыхин #поздравление

Комментарии

Объявления
live comments feed...