• Головна
  • Поздравление городских властей с Днем Защитника Украины
09:00, 14 жовтня 2017 р.

Поздравление городских властей с Днем Защитника Украины

Руководитель военно-гражданской администрации Авдеевки полковник Павел Малыхин обратился к  ветеранам и военным всех родов войск.

Дорогі ветерани війни і військової служби, шановні військовослужбовці Збройних сил України та інших військових формувань! 

14 жовтня військовослужбовці та ветерани військової служби разом з усім українським народом відзначають одне зі знакових свят нашої країни – День захисника України. 

У цей день ми вшановуємо військових усіх родів військ, мужніх, сміливих і відважних чоловіків, які уособлюють силу, могутність, упевненість, спокій і мир у кожній родині, в нашому спільному домі. 

Це свято об’єднує всіх нас у добрій справі виховання молоді на кращих традиціях нашого народу, формування її життєвої позиції, патріотичних переконань та гордості за свою державу. Особливою в цій справі є роль ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців, життєвий досвід, мудрість і віра яких упродовж усіх років були прикладом, гідним наслідування. 

Цього святкового дня вітаю всіх, хто у різні роки виконував священний обов’язок збройного захисника Батьківщини, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. 

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу, за вірність військовій присязі та патріотизм. 

Нехай готовність бути на крок уперед перед можливою небезпекою завжди згуртовує всіх у гуманній справі захисту сьогоднішнього і майбутнього України. 

Бажаю всім міцного здоров’я, родинної злагоди, миру і благополуччя, успіхів у повсякденному житті, чистого неба та усіляких гараздів. Керівник військово-цивільної 
адміністрації м.Авдіївка 
полковник П. Малихін

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#малыхин #поздравление #деньзащитника
live comments feed...