Коррективы в строительство авдеевского газопровода вносит лишь погода, - власти Авдеевки о возобновлении газоснабжения

Разъяснения по ситуации со строительством участка газопровода в районе Авдеевки дала военно-гражданская администрация города.

Ниже приводим полный ответ городских властей на самый актуальный вопрос «Когда в Авдеевке появится газ?»:

У зв’язку з неодноразовим зверненням громадян м. Авдіївка до військово-цивільної адміністрації та на урядову гарячу лінію з приводу відсутності газопостачання в  місті військово-цивільна адміністрація надає роз’яснення.

В результаті бойових дій була пошкоджена магістральна лінія газопостачання та з 06.06.2017р. у с. Красногорівка, с. Орлівка, с. Ласточкіне, с. Тоненьке, с. Нетайлове, рад. Авдіївський було припинено газопостачання, з 07.06.2017 – припинено газопостачання у м. Авдіївка стара частина, з 09.06.2017 - Авдіївка – Хімік.

У зв’язку з цим припинено нарахування за послугу газопостачання у м. Авдіївка з 09.06.2017р.

Для забезпечення вищевказаних населених пунктів природним газом Донецькою обласною державною адміністрацією було прийнято рішення щодо будівництва нового  газопроводу зі сторони, підконтрольної українській владі. Замовником будівництва газопроводу виступає департамент розвитку базових галузей промисловості обдержадміністрації.

На даний час роботи розпочато. Газопровід високого тиску  протяжність якого понад 14 кілометрів пройде територію, яка контролюється українською владаю від ГРС  смт. Очеретине до м. Авдіївка. Вартість проекту  становить близько 58 мільйонів гривень.

Станом на 27.10.2017 року  вирито 7778 км траншеї, прокладено 4760 км труби.

Поставкою  поліетиленової труби та муфт займається фірма з Тернопіля «Термополімер». Поставка здійснюється по дві фури кожного тижня. Це – 1,2 км труби та 96 муфт. У середньому за зміну підрядник прокладає 200 м труби,  яку з’єднує  18-20 муфтами.

На даний час підрядна організація забезпечена в повному обсязі матеріалом, технікою, людьми. Корективи у роботу вносить лише погода.

Після завершення будівництва газопроводу буде проведено заповнення газової системи і пуск газу абонентам м. Авдіївка і сіл.

Перший заступник керівника

ВЦА м. Авдіївка Донецької області                                      В.Рекшинський

Как сообщалось ранее, Метинвест направил почти 29 млн грн на строительство газопровода Очеретино – Авдеевка. Это половина суммы от стоимости его прокладки.

авдеевка вга газопровод
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии