Власти Авдеевки заявили о готовности к диалогу о судьбе школы №4

Представители военно-гражданской администрации Авдеевки и городского отдела образования сегодня посетили 4-ю школу, в которой пока продолжается учебный процесс.

Ниже публикуем комментарий ВГА по поводу сложившейся ситуации:

«На минулому тижні керівник ВЦА Павло Малихін підписав розпорядження щодо призупинення навчально-виховного процесу у загальноосвітній школі №4. Пов’язано це з тим, що в місті відсутнє газопостачання і як наслідок опалювати учбовий заклад неможливо, що призводить до порушення теплового режиму.

Саме для того, щоб перевірити температурний режим у приміщеннях ЗОШ №4 сьогодні до школи вирушила комісія відділу освіти разом з представниками Держспоживслужби, МНС та військово-цивільної адміністрації.

Після фіксації температури було встановлено, що вона не відповідає вимогам теплового режиму, які встановлено Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів. Наприклад, в медичному кабінеті було зафіксовано 5 С замість нормативних 21-23 С. В класних кімнатах при працюючому електрообігрівачі – від 11 до 18 С при нормі 17-20 С.

Відвідуючи учбовий заклад, перший заступник керівника ВЦА Володимир Рекшинський поспілкувався з ініціативною групою батьків учнів ЗОШ №4, вислухав їх пропозиції щодо продовження навчального процесу саме в стінах цього учбового закладу – встановлення електричного котла для опалювання шкільних приміщень або тимчасовий перехід учбового процесу на іншу форму навчання (наприклад, заочну)».

Первый заместитель руководителя ВГА Владимир Рекшинский предложил присутствующим подготовить письменные предложения и продолжить диалог за столом переговоров в самое ближайшее время.

Власти Авдеевки заявили о готовности к диалогу о судьбе школы №4, фото-1
авдеевка 4школа вга
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии