• Головна
  • Поздравление главы ВРУ Андрея Парубия с 55-летием Авдеевского КХЗ
55.АКХЗ.ВОПРЕКИ
12:43, 1 грудня 2018 р.

Поздравление главы ВРУ Андрея Парубия с 55-летием Авдеевского КХЗ

55.АКХЗ.ВОПРЕКИ
Поздравление главы ВРУ Андрея Парубия с 55-летием Авдеевского КХЗ

Глава Верховной Рады Украины Андрей Парубий поздравил коллектив Авдеевского коксохимического завода с юбилеем. Ниже приводим текст поздравления на языке оригинала: 

Дорогі друзі!

Щиро вітаю з 55-річчям від дня заснування славетного Авдіївського коксохімічного заводу, одного з найпотужніших в Європі та найбільшого в Україні виробника коксової продукції для металургії.

Завдяки ефективному менеджменту та постійному впровадженню новітніх технологій і досягнень науково-технічного прогресу завод займає лідируючі позиції на ринку, впевнено розвивається і будує обґрунтовані довгострокові плани щодо виходу на нові високі рубежі. Відрадно, що, виробляючи більше тридцяти видів коксової й хімічної продукції високої якості та реалізуючи низку важливих інвестиційних проектів, особливу увагу ви приділяєте питанням екологічної безпеки та раціонального використання природних ресурсів. Досягнуті вагомі успіхи — це насамперед результат вашої копіткої праці, високого професіоналізму, громадянської позиції.

Нині колектив працює у вкрай складних умовах російської збройної агресії на сході країни. Понад 300 разів завод піддавався обстрілам, але попри всі труднощі ваша відданість справі, згуртованість, цілеспрямованість зберегли підприємство, стали міцним фундаментом його розвитку, а отже, добробуту ваших сімей.

Беззаперечною заслугою є й те, що в такий важкий час завод взяв на себе додаткову соціальну відповідальність відновлювати та розбудовувати рідне місто, яке постраждало внаслідок бойових дій. Ви також виконуєте благородну місію — підтримуєте обдарованих дітей Авдіївки.

У день ювілею бажаю вам та вашим рідним і близьким мирного неба, міцного здоров’я, родинного добра і щастя, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні, спокійних трудових буднів та радісних свят!

Голова

Верховної Ради України

Андрій ПАРУБІЙ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авдеевка #акхз #вру #парубий #поздравление #юбилей
Останні новини
Оголошення
live comments feed...