В Авдіївку їде студентський «Вертеп»

В Авдіївку їде студентський «Вертеп», Лепилова Мария Евгеньевна

13 січня о 13.00 актова зала авдіївської школи №5 стане майданчиком для мистецького перфомансу від студентівУкраїнської академії лідерства.

Від написання сценарію до підбору колядок та костюмів - все створили та придумали студенти Академії. Традиційний український вертеп в сучасній інтерпретації стане чудовим подарунком мешканцям прифронтової Авдіївки на передодні Щедрого вечора або Маланки.

Вхід вільний.

Довідка:

Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційногота інтелектуальноговиховання на основі цінностей. Завдання Академії – відібрати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS Enterprise Fund.

авдеевка вертеп студенті академия лидерства
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии