В Авдіївці з'явиться "соціальне таксі". Як скористатися пільговою послугою?

В прифронтовій Авдіївці в рамках Комплексної програми соціального захисту населення на 2019 рік затвердили Порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі». Розповідаємо про це детальніше.

Згідно з розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка полковника Павла Малихіна, соціальне таксі – це спеціально обладнаний транспорт – автомобіль, обладнаний підйомником або  приставним пандусом  для забезпечення проїзду осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках.

Послуга «Соціальне таксі» (далі – СТ) надається окремим категоріям громадян для проїзду до місця знаходження соціально значущих об'єктів (установи соціального захисту та соціального обслуговування населення; заклади охорони здоров'я)Метою надання транспортної соціальної послуги СТ є поліпшення транспортної доступності для осіб з порушеннями опорно-рухового аппарату - на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання транспортних послуг.

Спеціальне транспортне обслуговування здійснює перевізник, визначений за процедурою, передбаченою діючим законодавством України, відповідно до укладеного договору з Територіальним центром.

СТ надається за рахунок коштів міського бюджету, передбачених для реалізаціїві дповідного заходу Комплексної програми соціального захисту населення міста Авдіївка. Виконавцем заходу є Територіальний центр.

Споживачем транспортної соціальної послуги СТ є:

- особи з 1 та 2 групою інвалідності, діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візкахта зареєстровані у м.Авдіївка ( в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

- особи похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Зазначеним громадянам СТ надається безкоштовно - на підставі відповідних документів, що підтверджують право на отримання послуги.

Заявка на отримання транспортної соціальної  послуги  подається диспетчеру за три дні до дати виконання послуги по телефону з наступною передачею документів.

Споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру умови разового проїзду, а саме: дату, початковий пункт, пункт призначення, час початку надання транспортної соціальної послуги, зупинки на шляху прямування, маршрут перевезення та інші необхідні відомості.

Також споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру про відмову  від перевезення та причини відмови. У випадку відмови від поїздки після подачі автомобіля до початкового пункту поїздка вважається використаною.

В окремих випадках, в разі непередбачуваних обставин (госпіталізація, та інше) вишукується можливість здійснити перевезення, якщо заявка на надання транспортної соціальної послуги подається менш ніж за три дні до дати виконання послуги.

При перевезенні спеціалізованим автомобілем встановлюються такі правила:

автомобіль подається за адресою Споживача якомога ближче до початкового пункту на час, вказаний в заявці та погоджений з диспетчером;

- споживачу необхідно очікувати замовлений автомобіль в назначений час на вулиці у вказаному в заявці місці;

- перевезення недієздатних осіб здійснюється виключно з опікуном;

не допускаються незаплановані зупинки, відхилення від затвердженого маршруту (за винятком причин, пов’язаних з розладами здоров’я, що виникли під час руху);

під час руху автомобіля Споживачу та особам, які його супроводжують, забороняється в салоні палити, вставати з сидіння та ходити.

Надання транспортної соціальної послуги громадянам припиняється у разі:

 зміни місця реєстрації Споживача за межі міста Авдіївка;

 грубого, принизливого ставлення Споживача до диспетчера та Перевізника;

 порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо);

 перебування в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння;

 порушення правил, які перераховані вище.

На кожного Споживача формується особова справа,  яка містить  в собі: особисту заяву громадянина, копію паспорту громадянина України, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), копію довідки МСЕК, копію індивідуальної  програми реабілітації, згоду на обробку персональних даних.Зазначені документи подаються одноразово при первинному зверненні Споживача.

Надання соціальної послуги здійснюється в межах м.Авдіївка, але для осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняможливо надання послуги з транспортування до будинку-інтернату.

При одночасному замовленні транспортної соціальної послуги декількома Споживачами, перевага надається Споживачу, який повинен дістатись до закладів охорони здоров’я.

ОРГАНІЗАЦІЯ І ПОРЯДОК РОБОТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1. Прийом диспетчером заявок від Споживачів на надання транспортної соціальної  послуги  проводиться в робочі дні з 8.00 до 17.00.

2. Транспортна соціальна  послуга  надається у робочі дні з 8.00 до 17.00.

3. Заявки від Споживачів на спеціальне транспортне обслуговування приймаються диспетчером особисто за телефоном не пізніше ніж за 3 дні до здійснення поїздки і реєструються в журналі.

4.Споживачі мають право брати в поїздку не більше двох супроводжуючих. Число супроводжуючих осіб заздалегідь вказується в заявці.

5. Листи замовлення (наводимо нижче) повинні містити підпис Споживача за надану транспортну соціальну  послугу.

cehdvgegsbnk9r3m.jpg

6. Виконання заявок проводиться в порядку їх надходження, за винятком екстрених випадків.

7. У разі неявки Споживача у встановлений час до місця посадки без поважної причини замовлення анулюється, про що в журналі замовлень робиться відповідний запис.

8. У день виконання замовлення диспетчер за телефоном повідомляє Споживачу час подачі спеціально обладнаного транспорту до місця посадки.

9. У разі необхідності очікування Перевізником Споживача (під час виконання замовлення у пункті призначення) час очікування не повинен перевищувати 1 години.

10. Загальна кількість часу  для здійснення однієї поїздки не повинна перевищувати 2 години (з урахування часу очікування).

11. В обов’язки Перевізника не входить надання допомоги Споживачу при пересуванні вулицею і в будівлях. Винятком є ситуації, в яких Споживач є самотньою особою похилого віку та перебуває на обслуговуванні  в Територіальному центрі або – особою похилого віку, яка за станом здоров’я потребує стороннього догляду, медичної допомоги, не має працездатних родичів, та по відношенню до якої триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняВ цьому випадку Територіальний центр забезпечує Споживача супроводом соціального робітника.

12. Споживач може скористатися соціальною послугою не більше 2 разів у місяць для поїздок. Невикористані впродовж місяця  поїздки не переносяться на інший місяць та не передаються іншим Споживачам.

13. Екстрені замовлення соціальної послуги можуть бути виконані за наявності вільного часу в графіку руху спеціально обладнаного транспорту або у випадку збігу з іншим маршрутом.

14.Споживачу надається можливість перевозити вантаж вагою не більше 20 кг, габаритами не більше 50х50х50 см. Інвалідний візок вантажем не вважається.

донбас авдіївка послуга соціальне таксі допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
56% украинцев точно примут участие в досрочных выборах в Верховную Раду. Об этом свидетельствуют данные опроса, проведенного новостями "Сегодня" на канале "Украина" совместно с международной компанией Edison Research накануне внеочередных выборов в Верховную Раду. Респонденты отвечали на вопрос "Какова вероятность того, что вы пойдете голосовать?". Были получены следующие ответы: точно будут голосовать – 56% опрошенных, скорее всего, будут голосовать – 27%...
Общество
По инициативе гендиректора АКХЗ Мусы Магомедова специалисты градообразующего предприятия и местные спасатели окажут помощь в восстановлении частных домов, пострадавших от артобстрела сегодня, 26 июня. Как сообщалось ранее, сегодня Авдеевка подверглась обстрелу со стороны боевиков, разрушения получили 4 домовладения по ул. Лесной. Оценить масштаб ущерба и поддержать людей приехал руководитель АКХЗ Муса Магомедов. Муса Сергоевич и заводские специалисты побыв...
Общество
Авдеевские школьники и дети из городского лагеря отдыха «Антошка» приняли участие в квесте «Я и Конституция». Найти ответы на связанные с Основным законом вопросы детям помогали представители отделов и служб военно-гражданской администрации города Авдеевка. Посетив Управление социальной защиты населения, отдел образования, отделение полиции, Центр предоставления административных услуг, отдел по делам семьи и молодежи, юные жители Авдеевки узнали, какие кон...
Новости компаний
Вы не знаете, что подарить своему ребенку, племяннику или крестнику? Сомневаетесь в выборе подарка? Подарите магнитный конструктор. Он обязательно понравится не только мальчикам, но и девочкам, как в маленьком возрасте, так и детям постарше. Что это такое? Магнитный конструктор – это новый вид конструкторов, который появился в нашей стране совсем недавно. С помощью безопасных и качественных деталей он позволяет конструировать различные фигуры, как плоские,...
Общество
На главной улице Авдеевки кипит работа по подготовке площадки под установку новой автобусной остановки под названием «Улыбка». Рабочие уже демонтировали старый павильон и совсем скоро на его месте появится новый. Напомним, что работы по установке автобусных остановок ведутся в рамках Программы социального партнерства Авдеевского коксохимического завода с городом. Как сообщалось ранее, в этом году силами градообразующего предприятия будут установлены 7 совр...
Культура
30 червня мешканців та гостей міста запрошують долучитись до святкування Дня молоді. Бажаючі можуть взяти участь у квесті.  Для цього потрібно зібрати команду з 4 осіб від 16 років, зареєструйся за посиланням http://bit.ly/2Y9rhmE   та отримати підтвердження.  Захід розпочнетья у неділю об 11:00 у Народному музеї історії міста Авдіївка. Стартувати команди будуть там. «Вас чекають командні завдання та можливість оновити свої знання у самих актуальних темах...
Происшествия
Сегодня ночью и ранним утром Авдеевка сотрясалась от взрывов. В результате артудара со стороны боевиков пострадали 4 частных дома по ул. Лесной. «Сообщение об обстреле поступило в Авдеевское отделение полиции сегодня около 04.40 утра от местных жителей. В результате обстрела повреждены четыре дома, расположенные по переулку Лесной. Пострадавших и раненых среди мирного населения нет», - сообщили в полиции. В данный момент на месте работает следственно-опера...
Происшествия
Национальный банк Украины (НБУ) решил вывести из обращения монеты 1, 2 и 5 копеек с октября текущего года. Об этом сообщает пресс-служба финансового регулятора. Так, с 1 октября монеты 1, 2 и 5 копеек перестанут быть платежным средством в Украине. С тех пор их не будут принимать при расчетах наличными за товары и услуги, а НБУ начнет изымать эти монеты из наличного обращения. В то же время, отмечают в НБУ, эти монеты можно будет без ограничений и бесплатно...
Культура
27-28 червня на березі моря (с. Урзуф, Мангушський р-н) відбудеться другий відкритий фестиваль молодіжного сучасного мистецтва “Відчуй Схід”. Початок о 15.00. вхід вільний. Неймовірну атмосферу свята створять фестиваль “Арттор” – сучасні напрямки театрального мистецтва, джазовий фестиваль, фестиваль графіті. А також локація “Street dance” та драйвовий рок-fest. Гостям та учасникам фестивалю організатори підготували музичний сюрприз - запальну вечірку різно...
Новости по теме
Закон об украинском языке "Оппоблок" оспаривает через суд
Уверены, что с таким депутатом наш округ будет процветать и развиваться, – авдеевцы о будущем кандидате в депутаты ВР Мусе Магомедове
ИНТЕРВЬЮ. Муса Магомедов о будущих выборах, проектах развития для 45-го округа и ответственности перед громадой
Президент Зеленский посетил позиции ВСУ на Донбассе
Глава государства Владимир Зеленский заявил о роспуске Верховной Рады
Головні тези Зеленського під час інавгурації
Инаугурация президента Владимира Зеленского. ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦИЯ
Инаугурация Президента Украины (программа церемонии)
Назначен день инаугурации нового президента Владимира Зеленского
При школах Донецкой области построят современные спортивные комплексы