В Авдіївці з'явиться "соціальне таксі". Як скористатися пільговою послугою?

В прифронтовій Авдіївці в рамках Комплексної програми соціального захисту населення на 2019 рік затвердили Порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі». Розповідаємо про це детальніше.

Згідно з розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка полковника Павла Малихіна, соціальне таксі – це спеціально обладнаний транспорт – автомобіль, обладнаний підйомником або  приставним пандусом  для забезпечення проїзду осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках.

Послуга «Соціальне таксі» (далі – СТ) надається окремим категоріям громадян для проїзду до місця знаходження соціально значущих об'єктів (установи соціального захисту та соціального обслуговування населення; заклади охорони здоров'я)Метою надання транспортної соціальної послуги СТ є поліпшення транспортної доступності для осіб з порушеннями опорно-рухового аппарату - на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання транспортних послуг.

Спеціальне транспортне обслуговування здійснює перевізник, визначений за процедурою, передбаченою діючим законодавством України, відповідно до укладеного договору з Територіальним центром.

СТ надається за рахунок коштів міського бюджету, передбачених для реалізаціїві дповідного заходу Комплексної програми соціального захисту населення міста Авдіївка. Виконавцем заходу є Територіальний центр.

Споживачем транспортної соціальної послуги СТ є:

- особи з 1 та 2 групою інвалідності, діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візкахта зареєстровані у м.Авдіївка ( в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

- особи похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Зазначеним громадянам СТ надається безкоштовно - на підставі відповідних документів, що підтверджують право на отримання послуги.

Заявка на отримання транспортної соціальної  послуги  подається диспетчеру за три дні до дати виконання послуги по телефону з наступною передачею документів.

Споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру умови разового проїзду, а саме: дату, початковий пункт, пункт призначення, час початку надання транспортної соціальної послуги, зупинки на шляху прямування, маршрут перевезення та інші необхідні відомості.

Також споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру про відмову  від перевезення та причини відмови. У випадку відмови від поїздки після подачі автомобіля до початкового пункту поїздка вважається використаною.

В окремих випадках, в разі непередбачуваних обставин (госпіталізація, та інше) вишукується можливість здійснити перевезення, якщо заявка на надання транспортної соціальної послуги подається менш ніж за три дні до дати виконання послуги.

При перевезенні спеціалізованим автомобілем встановлюються такі правила:

автомобіль подається за адресою Споживача якомога ближче до початкового пункту на час, вказаний в заявці та погоджений з диспетчером;

- споживачу необхідно очікувати замовлений автомобіль в назначений час на вулиці у вказаному в заявці місці;

- перевезення недієздатних осіб здійснюється виключно з опікуном;

не допускаються незаплановані зупинки, відхилення від затвердженого маршруту (за винятком причин, пов’язаних з розладами здоров’я, що виникли під час руху);

під час руху автомобіля Споживачу та особам, які його супроводжують, забороняється в салоні палити, вставати з сидіння та ходити.

Надання транспортної соціальної послуги громадянам припиняється у разі:

 зміни місця реєстрації Споживача за межі міста Авдіївка;

 грубого, принизливого ставлення Споживача до диспетчера та Перевізника;

 порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо);

 перебування в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння;

 порушення правил, які перераховані вище.

На кожного Споживача формується особова справа,  яка містить  в собі: особисту заяву громадянина, копію паспорту громадянина України, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), копію довідки МСЕК, копію індивідуальної  програми реабілітації, згоду на обробку персональних даних.Зазначені документи подаються одноразово при первинному зверненні Споживача.

Надання соціальної послуги здійснюється в межах м.Авдіївка, але для осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняможливо надання послуги з транспортування до будинку-інтернату.

При одночасному замовленні транспортної соціальної послуги декількома Споживачами, перевага надається Споживачу, який повинен дістатись до закладів охорони здоров’я.

ОРГАНІЗАЦІЯ І ПОРЯДОК РОБОТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1. Прийом диспетчером заявок від Споживачів на надання транспортної соціальної  послуги  проводиться в робочі дні з 8.00 до 17.00.

2. Транспортна соціальна  послуга  надається у робочі дні з 8.00 до 17.00.

3. Заявки від Споживачів на спеціальне транспортне обслуговування приймаються диспетчером особисто за телефоном не пізніше ніж за 3 дні до здійснення поїздки і реєструються в журналі.

4.Споживачі мають право брати в поїздку не більше двох супроводжуючих. Число супроводжуючих осіб заздалегідь вказується в заявці.

5. Листи замовлення (наводимо нижче) повинні містити підпис Споживача за надану транспортну соціальну  послугу.

cehdvgegsbnk9r3m.jpg
cehdvgegsbnk9r3m.jpg

6. Виконання заявок проводиться в порядку їх надходження, за винятком екстрених випадків.

7. У разі неявки Споживача у встановлений час до місця посадки без поважної причини замовлення анулюється, про що в журналі замовлень робиться відповідний запис.

8. У день виконання замовлення диспетчер за телефоном повідомляє Споживачу час подачі спеціально обладнаного транспорту до місця посадки.

9. У разі необхідності очікування Перевізником Споживача (під час виконання замовлення у пункті призначення) час очікування не повинен перевищувати 1 години.

10. Загальна кількість часу  для здійснення однієї поїздки не повинна перевищувати 2 години (з урахування часу очікування).

11. В обов’язки Перевізника не входить надання допомоги Споживачу при пересуванні вулицею і в будівлях. Винятком є ситуації, в яких Споживач є самотньою особою похилого віку та перебуває на обслуговуванні  в Територіальному центрі або – особою похилого віку, яка за станом здоров’я потребує стороннього догляду, медичної допомоги, не має працездатних родичів, та по відношенню до якої триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняВ цьому випадку Територіальний центр забезпечує Споживача супроводом соціального робітника.

12. Споживач може скористатися соціальною послугою не більше 2 разів у місяць для поїздок. Невикористані впродовж місяця  поїздки не переносяться на інший місяць та не передаються іншим Споживачам.

13. Екстрені замовлення соціальної послуги можуть бути виконані за наявності вільного часу в графіку руху спеціально обладнаного транспорту або у випадку збігу з іншим маршрутом.

14.Споживачу надається можливість перевозити вантаж вагою не більше 20 кг, габаритами не більше 50х50х50 см. Інвалідний візок вантажем не вважається.

донбас авдіївка послуга соціальне таксі допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии

Общество
Донецкая и Луганская ОГА - ОВГА предоставили ЦИК выводы о возможности проведения местных выборов 25 октября 2020. Об этом сообщается на сайте ЦИК. Центральная избирательная комиссия получила выводы об избирательных участках, на которых местные выборы не проводятся, а также об избирательных участках, на которых возможно / невозможно осуществлять организацию подготовки и проведения местных выборов. В перечень таких громад входят десять сельских, поселковых,...
Общество
Для восстановления оккупированной Россией части Донбасса нужно около $ 10 миллиардов, что примерно составляет 5-7% ВВП Украины.   Об этом заявил советник президента Украины по экономическим вопросам Олег Устенко в эфире «Радио Свобода».   «Предварительная оценка – это около $10 миллиардов, которые потребуются для восстановления неподконтрольной территории. Речь идет о 5-7% нашего ВВП», — сказал он.   Также Устенко считает, что необходимо создать фонд, в то...
Общество
Донецкой области выделена субвенция из госбюджета в сумме 8,4 млн гривен на приобретение квартир для обеспечения жильем внутренне перемещенных, сообщает пресс-служба Донецкой облгосадминистрации.    За эти деньги планируют приобрести в коммунальную собственность 31 квартиру в Авдеевке, Бахмуте, Доброполье, Краматорске, Лимане, Покровске, Северской ОТГ для предоставления во временное пользование переселенцам. Для покупки квартир выделено софинансирование из...
Общество
АО «Укрзализныця» возобновляет курсирование восьми пригородных поездов на Донецкой железной дороге. «Укрзализныця» продолжает постепенно восстанавливать пассажирские железнодорожные перевозки. Так, назначено курсирование еще 14 пригородных поездов по территории обслуживания Южной, Одесской и Донецкой железных дорог», – говорится в сообщении. В частности, по региональному филиалу «Донецкая железная дорога» с 10 августа будет восстановлено курсирование следу...
Общество
Обсуждение актуальной темы: «Новации законодательства: ответственность плательщиков и контролирующих органов» пройдет в онлайн режиме. Так, 10 августа 2020 года с 10.00 до 11.00 сеанс телефонной связи «горячая линия» проведет Покровско-Добропольское управление ГУ ГНС в Донецкой области. По телефону (06239) 2-35-99 на вопросы по новациям налогового законодательства, а именно ответственности плательщиков и контролирующих органов ответит заместитель начальник...
Общество
Во время рабочей поездки в Донецкую область Владимир Зеленский побывал в Авдеевке. Президент Украины прибыл проверить ситуацию на передовых позициях украинских военных, дух армии, соблюдение режима тишины. В Авдеевке Зеленский посетил офис общественной организации «Платформа совместных действий», встретился с народным депутатом Украины от прифронтового округа Мусой Магомедовым и руководителем военно-гражданской администрации Авдеевки Виталием Барабашом.
Общество
Соревнования по настольному теннису состоятся в спортивном зале общеобразовательной школы №5. Организатором турнира выступили городской центр физического здоровья населения «Спорт для всех» и отдел семьи, молодежи и спорта ВГА. Соревнования проводятся в двух возрастных категориях: - до 18 лет (девушки и юноши) - более 18 лет (женщины и мужчины). Регистрация и жеребьевка участников пройдет 08 августа в 9.30. Начало соревнований в 10.00. Предварительную заяв...
Общество
Правительство постановлением от 22 июля №641 приняло решение прекратить выплаты с сентября этого года пособий на детей физическим лицам-предпринимателям. В связи с этим управление социальной защиты населения Авдеевки обращает внимание предпринимателей на то, что еще есть время оформить и получить данную помощь. Для этого необходимо до 31 августа: - обратиться в управление социальной защиты населения по адресу: ул. Менделеева, д. 6, каб. №6, тел.: 095-600-4...
Общество
Украинская сторона делает все возможное для соблюдения режима тишины на Донбассе и сохранения жизней наших военнослужащих. Об этом заявил президент Украины Владимир Зеленский во время рабочей поездки в Донецкую область, сообщает пресс-служба главы государства. По словам Владимира Зеленского, в процессе обеспечения режима тишины возникает много вопросов и проблем. «Мы молимся Богу и благодарны нашим военным. Самое главное, что мы хотим - выдержать этот режи...