В Авдіївці з'явиться "соціальне таксі". Як скористатися пільговою послугою?

В прифронтовій Авдіївці в рамках Комплексної програми соціального захисту населення на 2019 рік затвердили Порядок надання транспортної соціальної послуги «Соціальне таксі». Розповідаємо про це детальніше.

Згідно з розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка полковника Павла Малихіна, соціальне таксі – це спеціально обладнаний транспорт – автомобіль, обладнаний підйомником або  приставним пандусом  для забезпечення проїзду осіб з інвалідністю, які пересуваються на інвалідних візках.

Послуга «Соціальне таксі» (далі – СТ) надається окремим категоріям громадян для проїзду до місця знаходження соціально значущих об'єктів (установи соціального захисту та соціального обслуговування населення; заклади охорони здоров'я)Метою надання транспортної соціальної послуги СТ є поліпшення транспортної доступності для осіб з порушеннями опорно-рухового аппарату - на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання транспортних послуг.

Спеціальне транспортне обслуговування здійснює перевізник, визначений за процедурою, передбаченою діючим законодавством України, відповідно до укладеного договору з Територіальним центром.

СТ надається за рахунок коштів міського бюджету, передбачених для реалізаціїві дповідного заходу Комплексної програми соціального захисту населення міста Авдіївка. Виконавцем заходу є Територіальний центр.

Споживачем транспортної соціальної послуги СТ є:

- особи з 1 та 2 групою інвалідності, діти з інвалідністю з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візкахта зареєстровані у м.Авдіївка ( в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб);

- особи похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утримання.

Зазначеним громадянам СТ надається безкоштовно - на підставі відповідних документів, що підтверджують право на отримання послуги.

Заявка на отримання транспортної соціальної  послуги  подається диспетчеру за три дні до дати виконання послуги по телефону з наступною передачею документів.

Споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру умови разового проїзду, а саме: дату, початковий пункт, пункт призначення, час початку надання транспортної соціальної послуги, зупинки на шляху прямування, маршрут перевезення та інші необхідні відомості.

Також споживач обов’язково завчасно повідомляє диспетчеру про відмову  від перевезення та причини відмови. У випадку відмови від поїздки після подачі автомобіля до початкового пункту поїздка вважається використаною.

В окремих випадках, в разі непередбачуваних обставин (госпіталізація, та інше) вишукується можливість здійснити перевезення, якщо заявка на надання транспортної соціальної послуги подається менш ніж за три дні до дати виконання послуги.

При перевезенні спеціалізованим автомобілем встановлюються такі правила:

автомобіль подається за адресою Споживача якомога ближче до початкового пункту на час, вказаний в заявці та погоджений з диспетчером;

- споживачу необхідно очікувати замовлений автомобіль в назначений час на вулиці у вказаному в заявці місці;

- перевезення недієздатних осіб здійснюється виключно з опікуном;

не допускаються незаплановані зупинки, відхилення від затвердженого маршруту (за винятком причин, пов’язаних з розладами здоров’я, що виникли під час руху);

під час руху автомобіля Споживачу та особам, які його супроводжують, забороняється в салоні палити, вставати з сидіння та ходити.

Надання транспортної соціальної послуги громадянам припиняється у разі:

 зміни місця реєстрації Споживача за межі міста Авдіївка;

 грубого, принизливого ставлення Споживача до диспетчера та Перевізника;

 порушення громадського порядку (сварки, бійки тощо);

 перебування в стані алкогольного, наркотичного сп'яніння;

 порушення правил, які перераховані вище.

На кожного Споживача формується особова справа,  яка містить  в собі: особисту заяву громадянина, копію паспорту громадянина України, копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), копію довідки МСЕК, копію індивідуальної  програми реабілітації, згоду на обробку персональних даних.Зазначені документи подаються одноразово при первинному зверненні Споживача.

Надання соціальної послуги здійснюється в межах м.Авдіївка, але для осіб похилого віку, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, не мають працездатних родичів, та по відношенню до яких триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняможливо надання послуги з транспортування до будинку-інтернату.

При одночасному замовленні транспортної соціальної послуги декількома Споживачами, перевага надається Споживачу, який повинен дістатись до закладів охорони здоров’я.

ОРГАНІЗАЦІЯ І ПОРЯДОК РОБОТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

1. Прийом диспетчером заявок від Споживачів на надання транспортної соціальної  послуги  проводиться в робочі дні з 8.00 до 17.00.

2. Транспортна соціальна  послуга  надається у робочі дні з 8.00 до 17.00.

3. Заявки від Споживачів на спеціальне транспортне обслуговування приймаються диспетчером особисто за телефоном не пізніше ніж за 3 дні до здійснення поїздки і реєструються в журналі.

4.Споживачі мають право брати в поїздку не більше двох супроводжуючих. Число супроводжуючих осіб заздалегідь вказується в заявці.

5. Листи замовлення (наводимо нижче) повинні містити підпис Споживача за надану транспортну соціальну  послугу.

cehdvgegsbnk9r3m.jpg

6. Виконання заявок проводиться в порядку їх надходження, за винятком екстрених випадків.

7. У разі неявки Споживача у встановлений час до місця посадки без поважної причини замовлення анулюється, про що в журналі замовлень робиться відповідний запис.

8. У день виконання замовлення диспетчер за телефоном повідомляє Споживачу час подачі спеціально обладнаного транспорту до місця посадки.

9. У разі необхідності очікування Перевізником Споживача (під час виконання замовлення у пункті призначення) час очікування не повинен перевищувати 1 години.

10. Загальна кількість часу  для здійснення однієї поїздки не повинна перевищувати 2 години (з урахування часу очікування).

11. В обов’язки Перевізника не входить надання допомоги Споживачу при пересуванні вулицею і в будівлях. Винятком є ситуації, в яких Споживач є самотньою особою похилого віку та перебуває на обслуговуванні  в Територіальному центрі або – особою похилого віку, яка за станом здоров’я потребує стороннього догляду, медичної допомоги, не має працездатних родичів, та по відношенню до якої триває процедура оформлення до будинку-інтернату на державне утриманняВ цьому випадку Територіальний центр забезпечує Споживача супроводом соціального робітника.

12. Споживач може скористатися соціальною послугою не більше 2 разів у місяць для поїздок. Невикористані впродовж місяця  поїздки не переносяться на інший місяць та не передаються іншим Споживачам.

13. Екстрені замовлення соціальної послуги можуть бути виконані за наявності вільного часу в графіку руху спеціально обладнаного транспорту або у випадку збігу з іншим маршрутом.

14.Споживачу надається можливість перевозити вантаж вагою не більше 20 кг, габаритами не більше 50х50х50 см. Інвалідний візок вантажем не вважається.

донбас авдіївка послуга соціальне таксі допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Актуально
Минэкологии и природных ресурсов призвало украинцев не нести пластиковые цветы и венки на кладбища. «Практика украшать могилы искусственными цветами распространена во всех регионах Украины накануне Пасхи. Напоминаем, что в результате сжигания этих изделий происходит большой выброс канцерогенов в атмосферу. Кроме того, время разложения пластика и бумаги, пропитанной парафином, очень длительное», — предупредили в ведомстве. В министерстве советуют приносить...
Культура
Итак, украинцев порадовали выходными на Пасху с 27 апреля по 1 мая. Пора определяться — куда поехать на Пасху 2019 и майские праздники, если зарубежной поездк в планах нет. Чортков — уголок провинциальной Европы (Тернопольская область) Заглянуть в провинциальный городок между Тернополем и Черновцами стоит хотя бы для того, чтобы в очередной раз убедиться: Украина — это Европа. Еще в 1522 году небольшой поселок на берегу реки Серет получил от польского коро...
Общество
Страстная неделя проходит накануне Пасхи и является последней неделей Великого поста. В этот период верующие стараются избегать малейших послаблений: в эти дни пост держится наиболее строго и рекомендуется посещать службы в храме. Страстная неделя является особенной для христиан, ведь она готовит их к главному празднику, а постящихся также ожидает разговение — прием скоромной пищи. За эту неделю более строгие правила поста помогаю организму подготовить пищ...
Происшествия
Сегодня около 17.20 в Авдеевское отделение полиции позвонил неизвестный, который сообщил, что общеобразовательная школа № 7 заминирована. На место происшествия немедленно выехала следственно-оперативная группа полиции, сотрудники ГСЧС, взрывотехники и кинологи. Уже через полчаса специалисты выяснили - опасности нет. А заявитель - 31-летний местный житель. Правонарушитель в содеянном сознался. По данному факту возбуждено уголовное производство по ч. 1 ст. 2...
Происшествия
Как сообщалось ранее, вчера около 10.30 в Авдеевский отделения полиции поступило сообщение от сотрудников ГСЧС  о том, что неизвестные распылили газовый баллончик в помещении школы. В ходе проведения следственных действий правоохранители установили, что 16-летний ученик принес в школу баллончик с перечным газом. Во время урока вместе с друзьями он пошел в помещение школьного туалета, расположенного на 4 этаже, где несколько раз нажал на клапан баллона. Шко...
Политика
Накануне второго тура президентских выборов, в субботу, 20 апреля, в Украине объявлен день тишины – в этот день запрещена любая агитация.   Согласно закону Украины о выборах президента Украины, за сутки до голосования запрещается публикация и распространение какой-либо политической рекламы. Также запрещаются агитация, встречи кандидатов с избирателями, дебаты, пресс-конференции и круглые столы по предвыборным программам кандидатов.   В этот день СМИ не мог...
Культура
19 квітня в музичній школі Авдіївської міської ради відбулася лекція, присвячена відомому німецькому композитору та диригенту – Джеймсу Ласту, автору дивовижних мелодій, хітів та аранжувань. «Його славнозвісний оркестр складався з професійних виконавців різних національностей. Критики називали Ласта естетом, володарем витонченого смаку та неповторного стилю, а також «Караяном для простих людей», - розказала педагог Вікторія Ганюшкіна. Юні лектори – Колосо...
Бизнес
Уникальность программы “Vision Zero” состоит в том, что она пошагово снижает риск получить травму на рабочем месте. Первый шаг к принятию соответствующей программы “Vision Zero” сделал ряд крупных компаний, в том числе “Метинвест”, Pepsico и другие. По словам генерального директора “Метинвеста” Юрия Рыженкова, получившего награду от руководства “Vision Zero”, его компания не только развивает собственные предприятия, но и создает условия для комфортной, без...
Аналитика
Сегодня гендиректор АКХЗ Муса Магомедов лично протестировал новенький автобус БОГДАН А22112 перед выходом на маршрут. Пассажирами пробного рейса стали руководитель ВГА Павел Малыхин и его первый заместитель Владимир Рекшинский.   Как сообщалось ранее, на приобретение нового автобуса для Авдеевки Метинвест направил 2,2 млн грн. Это уже третий автобус подаренный городу Авдеевским коксохимическим заводом. Муса Магомедов: «За три года – это уже седьмой, только...
Новости по теме
Напередодні другого туру президентських виборів поліція Донеччини перейшла на посилений варіант несення служби
Переговоры по «пасхальному перемирию» согласовать не удалось, - Геращенко
Авдіївцям пояснили, куди повідомляти про факти корупції у місті (СХЕМА)
В Украине разработали законопроект о добровольной кастрации педофилов
Перерасчет пенсий в Украине: в правительстве озвучили суммы
Украинцы с минимальной пенсией получат по 2400 гривен единоразовой компенсации, - Порошенко
В Авдіївці з'явиться "соціальне таксі". Як скористатися пільговою послугою?
Порошенко озвучил главные победы Украины в 2018 году (ВИДЕО)
Банковская тайна и персональные данные украинцев отныне не секретная информация
В Украине истекает 30-дневный срок военного положения. Что дальше?