Вибори – 2019: як авдіївцям перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців?

Вибори – 2019: як авдіївцям перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців?, Лепилова Мария Евгеньевна

Вибори Президента України наближаються. З великим відсотком ймовірності зробити свій вибір містяни та переселенці, зареєстровані на території Авдіївки, також зможуть 31 березня 2019 року.

Перевірити наявність інформації про себе у державному реєстрі виборців, тобто з’ясувати чи зможете ви проголосувати в означений день, можна двома способами – завітати до органівмісцевої влади і надати свою дані чи онлайн.

В будь-якому випадку зробити це потрібно завчасно.

Особливу увагу на уточнення інформації треба звернути виборцям, які з моменту останніх виборів змінили своє прізвище, адресу реєстрації, кому виповнилось 18 років (чи на день голосування виповниться 18 років).

У військово-цивільній адміністрації м. Авдіївки наголосили, що кожен виборець з обґрунтованих причин, може змінити своє місце голосування.

Для зміни місця голосування необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області, за адресою:вул. Молодіжна, 5, кб.11, та скласти заяву (зразок у відділі).

При собі треба мати паспорт та документи що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Це може бути довідка з роботи або місця навчання, наказ про відрядження, квитки, що засвідчують поїздку тощо.

Також стала відома важлива інформація для виборців з тимчасово окупованих територій.

«Ці особи можуть не додавати до заяви документи, що підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (тільки паспорт громадянина України)», - підкреслили чиновники.

З питань виборів звертатися за адресою: м. Авдіївка, вул. Молодіжна б. 5, кб.11.Графік прийому: Пн-Пт, з 8:30 до 16:00, перерва з 12:00-13:00.Сб. з 9:00 до 12:00.Телефон для довідок: (06236)3-19-22

Детальну інструкцію перевірки особистих даних у державному реєстрі виборців дивіться у відео:

авдіївка вибори президента реєстр виборців
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии