• Головна
  • Актуальні питання про зміни в нарахуванні субсидій мешканцям Авдіївки
15:23, 7 травня 2019 р.

Актуальні питання про зміни в нарахуванні субсидій мешканцям Авдіївки

Актуальні питання про зміни в нарахуванні субсидій мешканцям Авдіївки

Управління соціального захисту населення відповідає на найчастіші запитання населення, пов*язані з нарахуванням субсидій у 2019 році.

З 1 травня 2019 року  перерахунок субсидій на неопалювальний період,  для більшості споживачів, буде проведено в автоматичному режимі, без звернення громадян.

Питання:

Кому в травні місяці необхідно  звернутися за  субсидією?

Відповідь:

1. Не потрібно: діючим субсидіантам, які не мають заборгованості за житлово – комунальні послуги. Їм у травні автоматично перепризначать субсидію на неопалювальний період, яка буде надаватися готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

2. Потрібно звернутися  із Заявою та Декларацією про доходи наступним особам:

-  орендарям житла;

-  внутрішньо переміщеним особам;

-  родинам, в яких з жовтня 2018 року відбулися зміни у складі сім’ї;

-  сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а   фактично проживаючих в помешканні осіб;

-  сім’ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати.

Питання:

Що чекає на комунальних боржників?

Відповідь:

Якщо борг за комунальні послуги сягнув 340 гривень, то субсидія не призначається. Після погашення боргів або укладення договору реструктуризації споживач зможе звернутися із Заявою та Декларацією про доходи до  управління  і претендувати на субсидію.

Крім того, не рахуватиметься, як заборгованість та, що виникла у зв’язку з тим, що надавач послуги не уклав договору з Ощадбанком для перерахування сум житлових субсидій у грошовій безготівковій формі.

З травня 2019 року є ще один спосіб: тим, у кого будуть борги, буде запропоновано перейти на безготівкову монетизацію субсидій.

Для отримання додаткової інформації та консультацій звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Авдіївка, вул.Менделєєва, буд.6, кабінет №6 або за телефоном 0956004026.

Актуальні питання про зміни в нарахуванні субсидій мешканцям Авдіївки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авдеевка #субсидии
Останні новини
Оголошення
live comments feed...