• Головна
  • Інвалідні візки та шоу трансформерів – до Авдіївки завітали волонтери UWCF
14:17, 19 квітня 2019 р.

Інвалідні візки та шоу трансформерів – до Авдіївки завітали волонтери UWCF

Інвалідні візки та шоу трансформерів – до Авдіївки завітали волонтери UWCF

Інвалідні візки та шоу трансформерів – до Авдіївки завітали волонтери UWCF
Напередодні відзначення Вербної неділі у Авдіївці відбулася передача 10 інвалідних візків у рамках акції «Особливий транспорт для людей с обмеженими можливостями» програми «Крокуємо в країну Здоров’я» Благодійного фонду «Об'єднання світовий культур» для підопічних громадської організації інвалідів «Переборення».
Видачі візків передував збір інформації щодо потреб малозабезпечених людей з інвалідністю. Це дало змогу не лише виявити необхідність забезпечення інвалідними візками, а й підібрати засоби пересування за індивідуальними розмірами. До речі, візки дуже мобільні, легко збираються, зручні в користуванні.
Разом з підопічними подарунки отримувала керівник ГО АМТІ «Переборення» Ніна Коюда, яка подякувала за підтримку авдіївців з обмеженими можливостями директора Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» Олену Кобець та керівника акції «Особливий транспорт для людей с обмеженими можливостями» Людмилу Лисенко. 
Справжнім сюрпризом для присутніх було шоу трансформерів від івент-компанія Oscar art group. Симпатичні роботи-гіганти Оптимус Прайм і Бамблби зробили фурор на заході! Гостей заходу - вихованців дитячого садка "Малюк" та підопічних центру реабілітації дітей-інвалідів "Іскорка" чекали захоплюючі пригоди з конкурсами та стрільбою з димової гармати.
Підопічні Громадської організації «Авдіївське міське товариство осіб інвалідністю «Переборення» висловлюють щиру вдячність всім, хто долучився до даного заходу, адже інвалідні візки для людини з особливими потребами - це більша необхідність, ніж для здорової людини - взуття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#авдеевка #гои преодоление #инвалиды #шоу
live comments feed...