Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ)

Авдіївка вбралася у вишиванки, Лепилова Мария Евгеньевна

Сьогодні, у третій четвер травня, авдіївці вже традиційно святкують День вишиванки.

Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці.

Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

У цей день авдіївці зібралися на урочистий захід біля місцевої ВЦА вбрані у традиційні та авторські вишиванки.

Особливо доречними стали виступи маленьких вихованців дитячого садка «Малюк», а також учнів шкіл №2,6,7.Діти через український костюм, танок та пісню показали, що у нашій вишитій сорочці радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують кожного українця.

Детальныше у фотозвіті сайту 06236

Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-1 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-2 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-3 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-4 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-5 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-6 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-7 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-8 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-9 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-10 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-11 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-12 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-13 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-14 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-15 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-16 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-17 Авдіївка вбралася у вишиванки (ФОТОЗВІТ), фото-18
авдеевка день вышиванки праздник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии