Авдіївці, постраждалі від мін та вибухонебезпечних предметів зможуть отримати фінансову допомогу

Авдіївці, постраждалі від мін та вибухонебезпечних предметів зможуть отримати фінансову допомогу

Громадська організація «Проліска» спільно з МТОТ та за фінансової підтримки Уряду Швейцарії розпочинає реалізацію Проекту «Допомога особам, що постраждали від мін та вибухонебезпечних залишків війни» та відкриває прийом заявок на участь у проекті.

Допомога надаватиметься особам, які внаслідок контакту із мінами та вибухонебезпечними залишками війни (ВЗВ) зазнали: — поранень; — контузій; — інших ушкоджень здоров’я, одержаних від мін та вибухонебезпечних залишків війни.

Представники «Проліски» нагадали, що до мін та вибухонебезпечних залишків війни в рамках Проекту відносяться:

— Розтяжки;

— Міни;

— Протипіхотні міни;

— Боєприпаси, що не розірвалися.

Допомога буде визначатися з урахуванням об’єктивних індивідуальних потреб постраждалої особи, завданої шкоди її здоров’ю та може надаватися у вигляді: — оплати товарів (засобів реабілітації, лікарських засобів); — робіт і послуг з медичної, фізичної, психологічної реабілітації; — професійної перекваліфікації; — інших заходів, спрямованих на відновлення та компенсацію порушених або втрачених функцій організму осіб, що постраждали від мін та ВЗВ; — надання коштів постраждалим особам на оплату зазначених товарів, робіт, послуг та заходів.

Для отримання допомоги постраждалі особи повинні подати заявки на участь у Проекті.

«Звертаємо увагу, що цілями проекту не охоплюються випадки уражень, ушкоджень здоров’я, отримані в результаті обстрілів населених пунктів», - підкреслили представники ГО.

Для оформлення заявки на участь у Проекті необхідно звернутися до ГО «Проліска» за телефонами «гарячої лінії»: +380964041034 або +380932022232.

авдіївка допомога проліска постраждалі від вибухів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии