• Головна
  • Вода додасть здоров'я, тобто якими властивостями володіє вода
Новини компаній
16:00, 31 липня 2020 р.

Вода додасть здоров'я, тобто якими властивостями володіє вода

Новини компаній

Вода не тільки заповнює всі клітини живих організмів, але й оточує їх. Чи знаєте ви, що вода має подібний об'єм - приблизно 75 відсотків - і на поверхні землі, і в тілі людини. Вода потрібна для дихання, вона зволожує повітря, що вдихається, і захищає життєво важливі органи. Вона не містить калорій, тому не є енергетичним компонентом, але дозволяє перетворити їжу в енергію.Наша доставка води Skandinavia Київ гарантує вам якісний та чистий продукт за привабливими цінами.

Вода: роль в організмі людини

Вода - це речовина, 70–75 відсотків з якої складається організм людини. Наприклад, плазма крові становить 90% води, мозок - 80%, а м’язи - 75%. Вода виступає транспортером поживних речовин, ферментів та гормонів в вашому організмі, регулює температуру тіла, забезпечує належне функціонування метаболізму, а головне забезпечує обмін речовин, тобто здійснення всіх реакцій, що призводять до використання енергії та поживних речовин з їжі для підтримки життєвих процесів.

Дефіцит води на 10% від маси тіла викликає слабкість, проблеми з диханням, слиновиділенням та тиском. А 20-відсоткова дегідратація може призвести до непритомності, набряклості язика і навіть до смерті, особливо у літніх людей та немовлят. Щоб ваше тіло нормально функціонувало, вам потрібно забезпечити йому достатню кількість води.

Скільки води потрібно пити щодня?

Мінімальна кількість води, яка дає можливість організму нормально функціонувати - 800-1000 мл на добу. Максимальна кількість не повинна перевищувати видільну здатність нирок. Дорослій людині на кожні 1 кг маси тіла потрібно приблизно 30 мл води на день. Дієтологи рекомендують дорослим пити 2 літри і навіть 3 літри води на день в жарку погоду. Природна вода повинна складати більшу частину цієї вимоги. Звичайно, вода є і в інших напоях, але вони не є найкращим джерелом гідратації і їх слід обмежувати в раціоні.

Як залишатися добре зволоженим:

  • завжди майте під рукою воду - нехай вона становить принаймні половину рідини, яку ви п'єте,
  • пийте воду регулярно, в невеликій кількості, невеликими ковтками - таким чином вона краще проникає в тканини; занадто багато випитої рідини одночасно швидко виводиться нирками,
  • пийте воду кімнатної температури як у жарку, так і в холодну погоду,
  • якщо ви хочете зменшити апетит - випийте склянку води за 20-30 хвилин до їжі.

Якщо вам не подобається смак води - у нас є чудове рішення для вас! Додайте улюблені фрукти, овочі та зелень у воду, щоб створити очищувальну воду! Такий напій не тільки освіжає і очищає, але і містить багато вітамінів і смаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...