• Головна
  • Соціальне партнерство на ринку праці як складова продуктивних відносин служби зайнятості та роботодавців
11:43, 21 січня 2021 р.

Соціальне партнерство на ринку праці як складова продуктивних відносин служби зайнятості та роботодавців

Соціальне партнерство на ринку праці як складова продуктивних відносин служби зайнятості та роботодавців

20 січня директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко провела робочу зустріч з Головою Ради Об’єднання організацій роботодавців Донецької області Михайлом Цурканом. Обговорювали результати спільної діяльності в минулому році та окреслили напрямки взаємодії цього року.

-2020 рік для усіх учасників ринку праці був досить непростим. Карантинні обмеження змусили швидко змінити формат надання послуг, але це ніяким чином не вплинуло на їх якість. Сторони прийшли до розуміння, що ринок праці кардинально змінюється, процеси комп’ютеризації технологічних процесів стрімко впроваджуються в життя і відповідно змінюються вимоги роботодавців до потенційних кандидатів на робочі місця, і відповідно здійснюється вироблення нових інструментів в роботі служби зайнятості. Звичайно, ми тверезо оцінюємо ситуацію и наші можливості у напрямку зниження рівня безробіття на регіональному ринку праці. І дуже добре розуміємо, що саме бізнес формує порядок денний в регіоні. Тому сьогоднішній захід в черговий раз підкреслює соціальну відповідальність партнерів та підтверджує наміри бізнесу і влади здійснювати реальні дії у регулюванні соціально-трудових відносин, в першу чергу, на регіональному рівні, відповідати за їх наслідки для конкретних соціальних груп та розвитку економіки області, - зазначила Вікторія Рибалко.

Як звітує Донецька обласна служба зайнятості, наприкінці зустрічі було підписано План спільних заходів на 2021 рік. Його мета – продовжити відкритий діалог з бізнесом в частині збереження трудового потенціалу регіону та задля оперативного задоволення потреб «галузевих» роботодавців в кадрах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр зайнятості #бізнес #роботодавці #зустріч
live comments feed...