• Главная
  • ВЦА Авдіївки визнало вибори голови Східної мікроради нелегітимними
20:12, 3 февраля 2021 г.

ВЦА Авдіївки визнало вибори голови Східної мікроради нелегітимними

ВЦА Авдіївки визнало вибори голови Східної мікроради нелегітимними

1 лютого ми писали про те, що в нашому місті відбулись вибори нового голови Східної мікроради. Зроблено це було через невдоволення жителів вулиць існуючим головою.

3 лютого ВЦА Авдіївки повідомило, що адміністрація міста «не має законних підстав визнавати результати цих виборів, а нового «голову» «Cхідного» вважає нелегітимним, оскільки під час організації та проведення так званого плебісциту були порушені норми діючого законодавства, а саме: стаття 39 Конституції України; стаття 10 Закону України «Про органи самоорганізації населення»; стаття 3 Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні».

Згідно п.38 ст.4 Закону України про ВЦА, військово-цивільна адміністрація міста може достроково припиняти повноваження органів територіальної самоорганізації громадян.

Окремо наголошуємо, що місцеві ЗМІ, зокрема сайт 06236.com.ua, лише описує події, що трапляються в Авдіївці, та не надає їм ніяких політичних, емоційних, особистих та будь-яких інших оцінок. Усі статті мають виключно інформативний характер. Також акцентуємо увагу, що ГО «Платформа спільних дій», де відбулась відповідна зустріч, є майданчиком для суспільного діалогу та надає можливість жителям міста вирішувати важливі для них питання без будь-якої політичної заангажованості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ВЦА #Авдіївка #вибори #мікрорада
Последние новости
Объявления
live comments feed...