• Головна
  • Авдіївські педагоги прийняли участь в методоб’єднанні
08:49, 5 лютого 2021 р.

Авдіївські педагоги прийняли участь в методоб’єднанні

Авдіївські педагоги прийняли участь в методоб’єднанні

Авдіївські педагогічні працівники познайомились з особливостями використання кінезіологічних вправ.

Як звітує ВЦА міста, 4 лютого в авдіївському дитячому садочку «Малюк» відбулося міське методичне об'єднання.Тема зустрічі: «Взаємозв'язок роботи вчителя - логопеда та практичного психолога у ДНЗ».Засідання відвідали представники Центру професійного розвитку педагогічних працівників ВЦА Авдіївки та інші освітяни.

Вчитель-логопед Людмила Нагорна разом з психологом Оленою Смаль презентували досвід спільної роботи та продемонстрували використання кінезіологічних вправ під час проведення занять. Учасники методоб’єднання не залишились осторонь і активно долучились до методичного дійства.

Прикладна кінезіологія – це сучасний метод пошуку порушень роботи будь-якої системи організму. Також вірним є те, що це наука про розвиток розумових здібностей і фізичного здоров’я через певні рухові вправи. Це своєрідна «гімнастика мозку». З її допомогою процес навчання і виконання будь-якого виду діяльності стає ефективнішим. Завдяки «гімнастиці мозку» організм координує роботу правої та лівої півкуль, розвиває взаємодію тіла й інтелекту. Саме тому кінезіологія так активно використовується в логопедії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#методоб'єднання #Авдіївка #педагоги #логопедія
live comments feed...