Що таке мультидисциплінарний підхід до соціального обслуговування?

Що таке мультидисциплінарний підхід до соціального обслуговування?, Дарья Воронцова

Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг Авдіївської міської ради продовжує проводити планові виходи мультидисциплінарної команди. Але не всі громадяни цілком повно розуміють, що саме являє собою мультидисциплінарний підхід.

Як інформує адміністрація терцентру, в основі мультидисциплінарного підходу до соціального обслуговування громадян є злагоджена командна робота спеціалістів центру. Соціальні працівники виявляють потреби своїх клієнтів, а члени команди складають індивідуальний план надання соціальних послуг спеціалістами різного профілю. Такий підхід дозволяє значно підвищити якість соціальних послуг. Терміни надання соціального обслуговування визначаються індивідуально для кожної особи, і продовжується воно до того часу, поки особа має потребу в отриманні цих послуг.

Склад мультидисциплінарної команди залежить від індивідуальних потреб особи. До складу команди входять: психолог, перукар, фахівець із соціальної допомоги вдома, соціальний працівник, соціальний робітник, юрисконсульт Бюро безоплатної правової допомоги та духовник.

Фахівці мультидисциплінарної команди докладають максимальних зусиль, аби підтримувати та здійснювати повний комплекс різних видів послуг за місцем проживання громадян, що потребують допомоги.

Авдіївка ВЦА терцентр соціальні послуги
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии