• Головна
  • Стало відомо, як підтвердити періоди роботи на підприємствах тимчасово окупованої території
16:34, 8 лютого 2021 р.

Стало відомо, як підтвердити періоди роботи на підприємствах тимчасово окупованої території

Стало відомо, як підтвердити періоди роботи на підприємствах тимчасово окупованої території

З 26.01.2021 року громадяни отримали можливість підтвердження стажу, набутого до 1 січня 2004 року, якщо в трудовій книжці є записи з виправленнями або недостовірні (неточні) записи про періоди роботи на підприємствах, в установах, організаціях (їх правонаступниках), розташованих на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, АР Крим та місті Севастополі.

Як зазначає прес-служба ДонОДА, підтверджує стаж спеціально створені при Головних управліннях Пенсійного фонду України в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі комісії. Важливо пам’ятати, що підтвердження періодів роботи на підприємствах, які розташовані на тимчасово окупованій території, здійснюється на підставі показань не менше двох свідків, які знають заявника по спільній з ним роботі на одному підприємстві і мають документи за період сумісної роботи з заявником. Опитування свідків проводиться за попереднім запрошенням територіальним органом Пенсійного фонду України, в який надано заяву про підтвердження стажу.

Заявник повинен надати наступні документи:

-заява;

-документи, які підтверджують факт припинення підприємства в результаті ліквідації, в т.ч. архівні дані;

- трудова книжка;

- документи (за наявності), видані архівними установами, зокрема: довідка про заробітну плату; копії документів про проведення атестації робочих місць; копії документів про переведення на іншу роботу, на роботу з неповним робочим днем, надання відпусток без збереження заробітної плати.

Заява може бути подана законним представником або представником, який діє на підставі виданої йому нотаріально посвідченої довіреності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пенсійний фонд #стаж #ОРДЛО #ДонОДА
live comments feed...