В Авдіївці оштрафують продавців цигарок та порушників тиші

В Авдіївці оштрафують продавців цигарок та порушників тиші, Дарья Воронцова

17 лютого під головуванням в.о. заступника керівника Авдіївської ВЦА Юлії Котової відбулося чергове засідання адмінкомісії, під час якого було розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення відносно мешканців міста.

Як повідомляє ВЦА Авдіївки, двоє місцевих торгівців продали тютюнові вироби неповнолітнім. Інша місцева мешканка порушувала тишу у нічний час доби. Співробітники Авдіївського відділення поліції склали акти за наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

·ч.2 ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння»;

·ст. 182 «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях».

В результаті розгляду комісією були прийняті рішення про накладення адміністративних стягнень у вигляді штрафів. Загальна сума стягнень складає 13 855 гривень.

ВЦА штраф законодавство протокол
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии