• Головна
  • В Авдіївці знову запрацював спортивний зал "Геркулес"
08:08, 27 лютого 2021 р.

В Авдіївці знову запрацював спортивний зал "Геркулес"

В Авдіївці знову запрацював спортивний зал "Геркулес"

Керівництво ВЦА Авдіївки надало фінансову підтримку небайдужим мешканцям міста для відновлення існуючух тренажерів в колись популярному серед місцевих силачів місці - в спортивній залі «Геркулес».

Як звітує ВЦА міста, в першу чергу було вирішено відремонтувати та зробити перетяжку наявних тренувальних пристроїв, а також встановити освітлення. Комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», на балансі якого знаходиться зала, закупив на виділені кошти фарбу й троси, а також поролон та спеціальний матеріал для реставрації (перетяжки) спортивного обладнання. Також для гарного освітлення в «Геркулесі» встановили 12 прожекторів.

Повернути життя тренажерам спортзалу викликалися його постійні відвідувачі, а також працівники КП "СЄЗ". Комунальники безкоштовно виділили дерев’яні основи для тренажерів на заміну зламаним і допомогли їх встановити. 

Наступний етап – ремонт приміщення.

Півтора місяці небайдужі авдіївці трудилися над оновленням спортивного устаткування. За це військово-цивільна адміністрація Авдіївки висловлює подяку Олександру Худякову, Віктору Хоменко, Владиславу Роговцю, Андрію Толстікову, Євгену Белогородцеву, Денису Тимлянському, КП «СЄЗ» та іншим, причетним до події. 
Тепер двері «Геркулесу» знову відчинені для відвідувачів. Тренажерний зал працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 12:00 та з 17:00 до 21:00. Вхід вільний.
На відновлення тренажнерів та закупку освітлювальних приладів з міського бюджету було виділено майже 20 000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #Геркулес #ремонт #спорт
live comments feed...