• Головна
  • Авдіївка долучилася до засідання обласної комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій
09:20, 19 березня 2021 р.

Авдіївка долучилася до засідання обласної комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій

Авдіївка долучилася до засідання обласної комісії з питань ТЕБ та надзвичайних ситуацій

18 березня очильник Авдіївської ВЦА Віталій Барабаш разом із заступниками прийняв участь у засіданні обласної комісії під головуванням заступника керівника облдержадміністрації Вадима Філашкіна щодо техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як інформує ВЦА міста, під час засідання обговорили вжиття заходів із запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2021 року, а також стан забезпечення безпеки на водних об’єктах Донецької області. На території Авдіївки розташовані лісові масиви ДП «Горлівське лісове господарство». Загальна їх площа складає 464,52 га. Наразі лісові ділянки знаходяться у зоні проведення ООС, відвідування їх місцевими мешканцями неможливо.

Згідно з Планом роботи міської комісії з питань ТЕБ та НС на 2021 рік, розгляд питання та прийняття рішення «Про стан забезпечення безпеки на водних об’єктах міста Авдіївка та їх готовність до літнього сезону 2021 року» заплановано на квітень. На території Авдіївки розташовано 5 водоймищ, але жодне не відповідає нормативним вимогам. Тому купання на всіх водних об’єктах міста заборонено.

На жаль, це не зупиняє громадян від відвідування водоймищ влітку. А на піщаному кар'єрі  з місцевих мешканців навіть беруть плату за користування пляжем. Того року ця сума складала 10 грн з людини. Безумовно, ця ситуація існує вже багато років.

- Того року ми родиною прийшли на пляж на кар'єр. Пірнати не планували, бо погода була мінлива, було похмуро. Але хотілося просто відпочити, посидіти на піску, подихати повітрям. Я була в шоці, коли якийсь чоловік підійшов до нас і почав вимагати гроші за проход на пляж. Ми були на таксі, навіть машину не залишили. Я могла б зрозуміти, якби плату просили за паркування авто. Але просто за те, що ти прийшов і розстелив ковер, вибачте, як на мене, це занадто. Я була обурена. На моє питання, за що я повинна платити, чоловік відповів, що вони ж тут працюють, пляж прибирають, ось мангали є. Але мені не потрібні мангали! Добре, де тоді ваші документи? Де фіскальний чек? Де хоч щось? Особливо мене обурив той факт, що коли ми приходили минулого разу, за декілька днів до цього випадку, до нас ніхто не підійшов, але того чоловіка я бачила, і що він гроші збирає також. Тобто системи немає ніякої. Тебе побачили, до тебе підійшли з вимогою заплатити. Не побачили - пощастило, економія. На логічні питання так звані "працівники пляжу" відповісти не змогли. В мене виникає питання, чи законним є вимагання плати від місцевих мешканців просто за те, що вони погріються на пісочку, не користуючись іншою інфраструктурою пляжу? Також цікаво, як взагалі такий бізнес набрав обертів, якщо формально купання в цьому водоймищі заборонено, - поділилася місцева мешканка Марина (прізвище не названо за проханням жінки). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВЦА #Авдіївка #ТЕБ #НС #ліс #водоймища
live comments feed...