Чи запрацює цього року Славкурорт?

Чи запрацює цього року Славкурорт?, Дарья Воронцова

Новий оздоровчий сезон 2021 вже близько, проте досі невідомо, чи відбудеться він на Слов’янському курорті. На даний момент курорт вважається непрацюючим.

Як заначає сайт 6262.com.ua, санаторії "Ювілений" і "Донбас" не придатні до експлуатації. Люди, що бажають відпочити на курорті, сподіваються на відкриття санаторію “Слов’янський”, але і тут є багато нюансів. Підприємству треба вирішити юридичні питання, виплатити борги по ззарплатні робітникам, борги за комірне, податки, налагодити відносини з ДТЕКом і абонентами. 

Сьогодні генеральним директором підприємства є Наталія Солоха з Києва. Вона має досвід роботи в Укрпрофоздоровниці. Раніше приїздила на курорт з перевірками і ревізіями, тепер намагається налагодити роботу підприємства, знаходячись безпосередньо в гущі подій. 

За словами керівництва, колишні робітники, відпочивальники і місцеві мешканці з великою ностальгією згадують часи, коли оздоровниця працювала і процвітала. Вони не втрачають надії на те, що курорт знову запрацює. 

Журналістам 6262.com.ua вдалось зустрітись з Наталією Солохою та розпитати, коли та як підприємство збираються виводити з кризи. Детальніше за посиланням: https://youtu.be/8qxqSFUD3og

Славкурорт оздоровниця відпочинок санаторій
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии