• Головна
  • Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration від Метінвест опановують останній модуль курсу
08:20, 23 березня 2021 р.

Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration від Метінвест опановують останній модуль курсу

Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration від Метінвест опановують останній модуль курсу

На минулому тижні Кривий Ріг приймав слухачів програми Master of Public Administration (МРА). Управлінці опановують передостанній модуль курсу. Він присвячений юридичним питанням.

Як інформує пресслужба Метінвеста, метою програми є допомога різним містам України в підготувці нового покоління міських управлінців, які зможуть ефективно керувати бюджетом, залучати інвестиції, реалізовувати проєкти для розвитку громад і підвищення якості життя містян. Сучасне навчання і перспективи побудувати кар'єру в рідних містах дозволять знизити відтік кваліфікованих фахівців і прогресивної молоді. На жаль, на державному рівні наразі здобути таку освіту в Україні неможливо.

У проєкті приймають участь Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя та Авдіївка. Наше місто на Master of Public Administration представляють директор громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук і директор ПК ТіС Оксана Борисова.

-Ми розуміємо, що у нас не просто студенти, а діючі чи майбутні управлінці, які щодня мають змінювати свої муніципалітети. Тому нам потрібні були спікери, які будуть у своїх сферах більш сильними та компетентними за наших слухачів. Менторами курсу були екс-міністр регіонального розвитку Василь Куйбіда, екс-міністр економіки Павло Шеремета, кращі проектні менеджери, юристи й адвокати, комунікаційники. Вони показали студентам, що місто – це не просто збірник нормативних документів, які чиновники бачать щодня, а живий організм, котрий потрібно відчувати. Ми вчимось знаходити корисні рішення попри усі бюрократичні нюанси, - відзначила освітній керівник програми Олена Юзькова.

Новий проєкт має імениті відзнаки. Навчальна програма МРА посіла перше місце в конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку-2020» у категорії «Економічний розвиток». А її учасники вже використовують здобуті знання у своїй професійній діяльності.

Слухачі вже опановували урбаністику, бюджетування, електронне врядування у містах, продовжують прокачувати лідерські навики. У червні відбудеться захист дипломних робіт. Особливість цього етапу - студенти мають втілити дипломні ідеї у життя у своїх містах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Метінвест #АКХЗ #Авдіївка #MPA
live comments feed...