![](https://s.06236.com.ua/section/logo/upload/pers/93/logo.png?20240727)
08:20, 23 березня 2021 р.
Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration від Метінвест опановують останній модуль курсу
![Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration в... Перші студенти освітньої програми Master of Public Administration від Метінвест опановують останній модуль курсу](/dist-assets/images/cap.jpg)
На минулому тижні Кривий Ріг приймав слухачів програми Master of Public Administration (МРА). Управлінці опановують передостанній модуль курсу. Він присвячений юридичним питанням.
Як інформує пресслужба Метінвеста, метою програми є допомога різним містам України в підготувці нового покоління міських управлінців, які зможуть ефективно керувати бюджетом, залучати інвестиції, реалізовувати проєкти для розвитку громад і підвищення якості життя містян. Сучасне навчання і перспективи побудувати кар'єру в рідних містах дозволять знизити відтік кваліфікованих фахівців і прогресивної молоді. На жаль, на державному рівні наразі здобути таку освіту в Україні неможливо.
У проєкті приймають участь Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя та Авдіївка. Наше місто на Master of Public Administration представляють директор громадської організації «Авдіївка. Платформа спільних дій» Оксана Трегубчук і директор ПК ТіС Оксана Борисова.
-Ми розуміємо, що у нас не просто студенти, а діючі чи майбутні управлінці, які щодня мають змінювати свої муніципалітети. Тому нам потрібні були спікери, які будуть у своїх сферах більш сильними та компетентними за наших слухачів. Менторами курсу були екс-міністр регіонального розвитку Василь Куйбіда, екс-міністр економіки Павло Шеремета, кращі проектні менеджери, юристи й адвокати, комунікаційники. Вони показали студентам, що місто – це не просто збірник нормативних документів, які чиновники бачать щодня, а живий організм, котрий потрібно відчувати. Ми вчимось знаходити корисні рішення попри усі бюрократичні нюанси, - відзначила освітній керівник програми Олена Юзькова.
Новий проєкт має імениті відзнаки. Навчальна програма МРА посіла перше місце в конкурсі Глобального договору ООН «Партнерство заради сталого розвитку-2020» у категорії «Економічний розвиток». А її учасники вже використовують здобуті знання у своїй професійній діяльності.
Слухачі вже опановували урбаністику, бюджетування, електронне врядування у містах, продовжують прокачувати лідерські навики. У червні відбудеться захист дипломних робіт. Особливість цього етапу - студенти мають втілити дипломні ідеї у життя у своїх містах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
live comments feed...