• Главная
  • В Авдіївці відбулось засідання Ради роботодавців
09:00, 25 марта

В Авдіївці відбулось засідання Ради роботодавців

В Авдіївці відбулось засідання Ради роботодавців

23 березня відбулось засідання Ради роботодавців при Авдіївському  міському центрі зайнятості за участю Голови Ясинуватської РДА М. Коваленко, заступника Голови Ясинуватської РДА С. Добряка, заступника керівника Авдіївської ВЦА  С. Легенького та роботодавців міста та району.

Як інформує Авдіївський центр зайнятості, під час зустрічі обговорювались підсумки та напрацювання за попередній період співпраці. Також визначалися пріоритетні напрямки роботи на перше півріччя поточного року. Директор Олена Гєкова наголосила що, одним із найважливіших завдань центру зайнятості є досягнення високого рівня співпраці з роботодавцями, що передбачає розуміння та наполегливу роботу над якіснішим задоволенням їх потреб. Крім того, вона ознайомила присутніх із здобутками минулого року та акцентувала увагу на можливостях співпраці в поточному році. 

Також особливу увагу організатори заходу приділили питанню майбутньої співпраці з роботодавцями в питаннях навчання та перенавчання безробітних осіб, зокрема підготовки фахівців за дуальною формою навчання.

За результатами засідання узгодили план спільних заходів щодо співпраці на перше півріччя 2021 року, розглянули основні проблеми, можливі шляхи їх вирішення та перспективи для збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Авдіївка #роботодавці #безробіття #співпраця

Комментарии

Объявления
live comments feed...