• Головна
  • В Авдіївці знову буде працювати суд
08:13, 23 квітня 2021 р.

В Авдіївці знову буде працювати суд

В Авдіївці знову буде працювати суд

Повернути суд до Авдіївки було однією з передвиборчих обіцянок народного депутата України, голови партії "Порядок" Муси Магомедова. Наразі нардеп активно продовжує займатися вирішенням цього питання.

22 квітня відбулась робоча зустріч народного депутата Муси Магомедова, керівника Авдіївської ВЦА Віталія Барабаш, директора ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" Оксани Трегубчук, начальника Територіального управління Служби судової охорони у Донецькій області Андрія Єпура, його заступника Артема Шевченко та в.о.начальника Теруправління Державної судової адміністрації України у Донецькій області Сергія Музиканта.

В Авдіївці знову буде працювати суд, фото-1

Було вирішено, що Авдіївський міський суд найближчим часом відкриється після проведення певних ремонтних робіт і тимчасово працюватиме за старою адресою: вулиця Комунальна, 14.

Сучасний суд передбачає наявність відеоспостереження, скло замість решеток у залі суду, інклюзивність та ін. Наразі вирішується питання вартості ремонту вже існуючого приміщення Феміди в Авдіївці. Ремонтом буде займатися ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" при фінансовій підтримці компанії Метінвест. 

В майбутньому було запропоновано перенести приміщення суду до будівлі поруч із відділенням поліції №1, де зараз розміщені співробітники військової служби правопорядку та музична школа. Військових правоохоронців в такому випадку переведуть в інше відповідне місце.

Музична школа, наприклад, вже восени буде працювати в Центрі розвитку дітей та молоді, що розташований в ЗОШ №5. Наразі за фінансової підтримки компанії Метінвест на 2 поверсі школи тривають ремонтні роботи, щоб творчій молоді нашого міста було цікаво та зручно вчитися музиці. 

Але для облаштування нового приміщення суду в запропонованій будівлі потрібні великі кошти. За інформацією ВЦА міста, було прийнято рішення займатися пошуком додаткового фінансування, щоб мати змогу втілити бажане у життя. До тих пір суд в Авдіївці буде працювати за старою адресою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #Авдіївка #Платформа #Порядок #Магомедов #ВЦА #Феміда #Метінвест
live comments feed...