• Головна
  • В Авдіївці благословили байкерів на новий мотосезон
08:42, 4 травня 2021 р.

В Авдіївці благословили байкерів на новий мотосезон

В Авдіївці благословили байкерів на новий мотосезон
Свято Великодня триває. 3 травня в Авдіївці пройшло благословення місцевих байкерів та іх мотоциклів на новий мотосезон. Окрім мотоциклістів з Авдіївки, подія зібрала декілька десятків мотолюбителів з Селидового, Мирнограду, Родинського, з Покровська, Слов'янська, Добропілля, Українська та з міста Гірник. Долучився до події на власному байку і керівник Авдіївської міської військово-цивільної адміністрації Віталій Барабаш.
Як інформує ВЦА міста, освячення людей і техніки провів благочинний Авдіївського округу, настоятель храму святої рівноапостольної Марії Магдалини протоієрей Андрій Карпець.
- Приємно чути цей гул моторів, бачити оцю вашу енергію! - звернувся до присутніх священнослужитель. - Ви - нова життєдайна сила для крові нашого міста. Хай всемилостивий Господь оберігає вас і допомагає на вашому життєвому шляху!
Авдіївське співтовариство мотолюбителів "Іскра" було засновано 5 років тому. Про виникнення ідеї влаштувати в місті на ліній зіткнення "великодні покатушки", як вже охрестили нову традицію місцеві представники моторуху, розповів засновник авдіївського мотоклубу "Іскра" Василь Петрович.
- Ми запропонували таку ініціативу: на старті мотосезону, під час Великодніх святкових днів, отримати благословення для нас і нашого транспорту, і після цього прокотитися дорогами міста. Міська влада цілковито підтримала нас. Ми і самі не очікували, що стільки людей сьогодні збереться. Доречі в Донецькій області такий захід проводиться вперше! - зазначив очільник місцевого байк-клубу.
Після обряду освячення байкери зробили спільне фото на пам'ять і вирушили в стару частину прифронтового міста, де після декількох кіл вулицями Авдіївки, на свіжому повітрі був організований фуршет.
- Байкери - це окрема субкультура. В повсякденному житті вони - звичайні люди: заводчани, лікарі, поліцейські, співробітники військово-цивільної адміністрації. Але ця субкультура об'єднує людей тим, що подобається лише їм: вітер, драйв, свобода, - вважає керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. - Доречі для Авдіївки свобода за останні 7 років - це одна з найважливіших речей… Такі події, як сьогоднішня, важливі і з тієї точки зору, щоб показати навіть самим собі, що дійсно місто са́ме живе, а не існує, розвивається і буде розвиватися. На наступні міські свята ми плануємо проводити подібні заходи більш масштабно з якимись серйозними елементами шоу. Сподіваюсь, моторух в Авдіївці буде розвиватися й просуватися вперед і надалі. Адже байки об'єднують!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#байкери #мотосезон #моторух #освячення
live comments feed...