• Головна
  • Президент України під час прес-конференції прокоментував ситуацію на Донбасі
14:18, 21 травня 2021 р.

Президент України під час прес-конференції прокоментував ситуацію на Донбасі

Президент України під час прес-конференції прокоментував ситуацію на Донбасі

Під час прес-конференції, що проходила 20 травня, президент України Володимир Зеленський прокоментував збройний конфлікт на Донбасі і зазначив, що заморожування конфлікту - один з можливих варіантів.

Про це повідомляє видання Рубрика.

З багатьох питань, які стосувалися ситуації на сході України, Зеленському поставили пряме: "Заморожування ситуації на сході - для нас зрада або перемога?".

На це президент відповів:

-Я дуже багато думаю на цю тему, спілкуючись з експертами, які проходили війни, зіткнулися з такими питаннями. Наш кейс - один з найскладніших. У нас шахова партія, в якій ви відразу, незважаючи на те, що ви білі, були з половиною фігур, без багатьох речей, які мені б дуже допомогли. 99% залежить від Російської Федерації. Я не знаю, чи можуть вони цим пишатися, або навпаки, але так і є.

Питання про замороження конфлікту - це 1%, про який я говорю відверто, і за який зачепився я. Це велика війна, велика інформаційна війна. Тому ми чіпляємося за цей відсоток, щоб не заморозити конфлікт, тому що простіше, я вважаю, заморозити. У цьому не буде зради, все буде нормально, це буде нормально політично. Ну, не вийшло. Багато країн так живуть.

Я не боюся питань, не боюся гарячих голів, які щось кричать і, на жаль, їх підштовхують різними кроками політичні діячі. Я нічого не боюся. Я, в принципі, зараз перебуваю в такому відчутті, що я точно розумію, що я роблю - нічого не боюся. Знаю, куди йду, знаю, для чого. Тільки вперед, з цією вірою живу, - відповів Володимир Зеленський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донбас #ООС #АТО #президент #Україна #війна
live comments feed...