• Головна
  • В Авдіївці за міські кошти відремонтували приміщення терцентру
16:20, 30 травня 2021 р.

В Авдіївці за міські кошти відремонтували приміщення терцентру

В Авдіївці за міські кошти відремонтували приміщення терцентру
Майже 300 тисяч гривень було виділено в Авдіївці з місцевого бюджету на ремонт приміщень територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг. За ці кошти відремонтовано санітарний вузол з 2-х кімнат, одна з яких - для персоналу, інша  - для відвідувачів з урахуванням інклюзії (для людей з особливими фізичними потребами). Окрім того, в одному з приміщень Центру з’явилась сучасна перукарня.
Як інформує ВЦА, першим на Донеччині в новій, капітально відновленій цирульні Авдіївський терцентр надаватиме розширений асортимент перукарських послуг. З 1 липня люди похилого віку зможуть зробити тут модельну стрижку, фарбування брів і волосся, хімічну завивку, стрижку бороди та вус. 
- Наш основний контингент (а це майже 80 відсотків підопічних) -  отримувачі безкоштовних послуг, тож і відвідування цієї перукарні при Центрі для них нічого не буде вартувати, - розповідає директор Авдіївського територіального центру соціального обслуговування Тетяна Мамчич. - Але навіть для тих категорій, які будуть отримувати перукарські послуги на платній основі, це буде в 2 , а то і в 3 рази дешевше від повної вартості послуги, а це - якихось 10-15 гривень.
Світла, простора, із якісними меблями та обладнанням перукарня терцентру вже готова приймати своїх відвідувачів – авдіївців поважного віку. Гаряча вода, сучасна перукарська мийка, комфортабельні крісла, шафи та інші притаманні справжнім салонам краси елементи інтер’єру тут є. 
Обслуговувати літніх мешканців Авдіївської громади буде перукар Лідія, яка працює у штаті соціальної установи вже давно. Підопічними Центру є близько 300 місцевих мешканців пенсійного віку і, за словами Тетяни Мамчич, майже кожен з них користується перукарськими послугами, особливо навесні та напередодні свят. 
- Перукарські послуги в нашому Центрі користуються великим попитом. Не стрижуться та не фарбують волосся – одиниці. Незабаром повісимо жалюзі, додаткові шафки, картину і годинник, поставимо квіти і диван – буде гарненько й затишно, - поділилася планами Мамчич.
З липня поточного року у терцентрі відкривається відділення денного перебування, в якому надаватимуться додаткові базові соціальні послуги, основна з яких – соціальна адаптація: організація культурно-масових заходів, дозвілля та так званий «університет 3-го віку». Також заплановано, що вже наприкінці літа на базі відділення денного перебування функціонуватиме центр психо-соціальної підтримки осіб похилого віку та осіб з інвалідністю «Активне довголіття».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#терцентр #допомога #перукарня #послуги
live comments feed...