• Главная
  • В Авдіївській музичній школі пройшов випускний юних музикантів
09:00, 1 июня 2021 г.

В Авдіївській музичній школі пройшов випускний юних музикантів

В Авдіївській музичній школі пройшов випускний юних музикантів

27 травня в концертній залі музичної школи відбувся урочистий концерт з нагоди 57-го випуску вихованців. Цього року на життєвий шлях вийшли 14 творчих дарувань, деякі з них з отримали свідоцтва за двома спеціальностями.

Як інформує відділ культури ВЦА, по традиції випускників привітали наймолодші учасники – вокальний ансамбль першокласників представив жартівливий номер «Мишеня та компанія». Далі випускники в останнє попрощалися з рідною сценою виконанням улюблених творів.

Вечір продовжився сюрпризом-вікториною від батьків, які провели для дітей свій екзамен, а викладач з музично-теоретичних дисциплін Ганюшкіна Вікторія Віталіївна влаштувала музичну гру з випускниками, що потішило всіх присутніх в залі.

Свято вдалося яскравим. Пролунали слова вдячності викладачам; побажання гладкої життєвої дороги випускникам, а всім присутнім – миру, злагоди та впевненості у завтрашньому дні.

Нагадаємо, що вже восени музична школа переїде в нове приміщення в Центрі розвитку дітей та молоді, що розташований в ЗОШ №5. Наразі ремонтом майбутньої музшколи займається ГО "Авдіївка. Платформа спільних дій" за фінансової підтримки АКХЗ компанії Метінвест.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#музшкола #випуск #Метінвест #АКХЗ #Платформа
Объявления
live comments feed...