• Главная
  • Метінвест на честь ювілею запустив сайт про свої здобутки
08:00, 7 июня

Метінвест на честь ювілею запустив сайт про свої здобутки

Метінвест на честь ювілею запустив сайт про свої здобутки

Групі Метінвест виповнилося 15 років. До дня свого народження Метінвест запустив сайт robymo.com.ua, де українці можуть дізнатися більше про головні здобутки найбільшої української приватної компанії. Як зазначено на сайті, за 15 років роботи підприємства Метінвесту виробили понад 142 млн тонн сталі. З такого обсягу металу можна створити 20 тисяч Ейфелевих веж.

Метінвест — велика міжнародна промислова група. Іноді її тендітно називають «українським сталевим гігантом», бо вона займається видобутком сировини, виплавкою сталі та продажем металопродукції у всьому світі.

Метінвест- єдина компанія з українським корінням, яка входить до переліку провідних виробників сталі та видобувачів залізної руди.

Та головне — компанія популяризувала українську сталь в усьому світі. З металу Метінвеста побудували новий саркофаг над Чорнобильською АЕС, стадіон «Олімпійський» та Дарницький міст у Києві, найвищий у Лондоні хмарочос The Shard, найбільший у світі вітрильник Flying Clipper та багато інших об’єктів у різних куточках планети.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Метінвест #ювілей #металургія #сталь

Комментарии

Объявления
live comments feed...