Завершилась ротація працівників ДСНС, які з початку квітня відновлювали зруйноване житло на Донеччині

Завершилась ротація працівників ДСНС, які з початку квітня відновлювали зруйноване житло на Донеччині

Завершилась ротація працівників ДСНС України, які з 1 квітня виконували завдання з відновлення житлових будинків вздовж лінії розмежування у Донецькій області. З цього приводу відбулось урочисте нагородження почесними грамотами, відзнаками, нагрудними знаками та подарунками особового складу ДСНС, який завершує ротацію з находженням в зоні проведення ООС. Крім інших міст Донеччини, урочиста подія пройшла і в Авдіївці.

Окрім керівництва Авдіївської міської ВЦА на чолі з Віталієм Барабаш, відзначити рятувальників в Авдіївку прибули заступник ДонОДА Вадим Філашкін, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко, та інші високопосадовці.

На честь бійців ДСНС, завдяки яким успішно проходив процес відновлення та ремонту будинків, прозвучало сьогодні багато слів подяки.

-Завдяки вам на сьогодні відновлено 359 будинків. Хочу вам подякувати за те, що робите, за те, що багато хто з вас тут вже не перший раз. Без вашої допомоги неможливо зробити стільки добра людям.  Ми вас проводжаємо як героїв,  -  сказав заступник голови Донецької ОДА Вадим Філашкін.  

Зазначемо, що з цих 359 будинків в Авдіївці за першу ротацію відремонтуали 102 будівлі.

Заступник голови ДСНС України Микола Ільченко підкреслив, що вже через декілька днів особовий склад ДСНС, який понад 2 місяців працював над  відновленням житлових будинків на Донеччині, повернеться до своїх гарнізонів. 

-Хочу подякувати за якісну, дуже професіональну роботу, яку ви виконували на території багатьох районів Донецької області.  Дуже приємно, що ми трошки дали надію на щасливе життя місцевому населенню.  Все, що ми могли, ми зробили.  Пишаюся тим, що наші підрозділи відпрацювали на відмінно,  -  сказав Микола Ільченко. 

Завершилась ротація працівників ДСНС, які з початку квітня відновлювали зруйноване житло на Донеччині, фото-1

- Хотілося б подякувати вам за той особистий вклад, який ви внесли: кожен з вас залишив тут частинку себе, - сказав очільник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш. - На початку цієї ротації я просив хлопців, які працювали в Авдіївці: «Робіть якісно, як для себе». І от протягом вашої ротації було видно, що ви робите це саме так – на совість, як для себе. За цю вашу професійну роботу від містян, від мене особисто вам – велика вдячність.

Нагадаємо, що з початку квітня  на  Донеччині стартував черговий етап з відновлення житла, яке виконує  особовий склад ДСНС. Тут працюють рятувальники з усієї країни.  ДонОДА забезпечує працівників ДСНС усіма необхідними будівельними матеріалами, які придбані за кошти резервного фонду обласного бюджету. 

Відновлювальні роботи житлових будинків на Донеччині продовжуються.  

ДСНС нагородження ВЦА ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии