• Головна
  • Абітурієнтів Авдіївки запрошують на програму підготовки до вступу в українські вищі
12:30, 7 червня 2021 р.

Абітурієнтів Авдіївки запрошують на програму підготовки до вступу в українські вищі

Абітурієнтів Авдіївки запрошують на програму підготовки до вступу в українські вищі
Абітурієнтів Авдіївки та тимчасово непідконтрольних територій запрошують на програму підготовки до вступу в заклади вищої освіти України.
Програма підготовчих курсів передбачає:
1. Підготовку до вступу та навчання в закладах вищої освіти України, систематизацію набутих у школі знань та усунення розбіжностей у шкільних програмах за допомогою викладачів Університету.
Учасники програми прослухають курс лекцій і практичних занять з української мови, української літератури, математики, історії України, англійської мови в обсязі 225 академічних годин.
Термін навчання: від 29 червня до 31 серпня 2021 року.
2. Реінтеграцію в українське середовище за допомогою волонтерів із числа студентів та Психологічної служби Університету, організацію культурних і спортивних заходів та психологічних тренінгів із групою підтримки.
3. Забезпечення стипендією в розмірі 4588,00 грн. на місяць та безоплатним місцем у гуртожитку університетського Студмістечка.
УМОВИ:
На навчання приймається молодь, яка  в поточному році здобула загальну середню освіту і проживає на тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, АР Крим та місті Севастополь, міст і селищ лінії зіткнення.
Документи розглядаються в освітніх центрах КРИМ-Україна та ДОНБАС-Україна при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 1 червня по 20 червня 2021 року.
Докладніше про порядок подання документів та отримання запрошення на сайті освітніх центрів за посиланням: https://vstup.knu.ua/#educational_center-1
Тел.: (044) 521-35-61
Додаткова інформація про курси:
Сайт підготовчого відділення: http://pv.univ.kiev.ua
Тел.:(044) 239-31-08
Тел.моб.: (093) 746-18-65; (066) 263-70-12; (068) 604-47-43
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#абітурієнт #ООС #ОРДЛО #вищий навчальний хаклад
Оголошення
live comments feed...