• Главная
  • Для представників служб міста провели майстер-клас з подолання стресу
08:20, 9 июня

Для представників служб міста провели майстер-клас з подолання стресу

Для представників служб міста провели майстер-клас з подолання стресу

У травні поточного року керівник Авдіївської міської ВЦА Віталій Барабаш з головою місії «Благодійного Фонду «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» підписав меморандум про взаємодію. Меморандум передбачає співпрацю у сфері надання гуманітарних послуг щодо розвитку активностей стосовно психічного здоров’я та психосоціальної підтримки. Це стосується проведення тренінгів з першої психологічної допомоги для персоналу.

Як інформує ВЦА, 8 червня для фахівців УСЗН, служби у справах дітей, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту було проведено тренінг «Управління стресом», під час якого учасники розглядали проблемні питання, вирішували практичні завдання, брали участь в інтерактивних вправах.

Загалом в рамках співпраці з «Премʼєр Уржанс Інтернасьональ» заплановано цілий ряд занять, спрямованих на покращення доступу до послуг у сфері охорони здоров’я уразливих груп населення, постраждалих від конфлікту. За результатами навчання учасники тренінгів зможуть правильно долати стрес та вирішувати конфліктні ситуації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#майстер-клас #навчання #психологія #допомога #стрес

Комментарии

Объявления
live comments feed...