• Головна
  • У Бахмуті почав роботу Донецький регіональний центр спортивної медицини
08:20, 14 червня 2021 р.

У Бахмуті почав роботу Донецький регіональний центр спортивної медицини

У Бахмуті почав роботу Донецький регіональний центр спортивної медицини

10 червня у Бахмуті урочисто відкрився Донецький регіональний центр спортивної медицини. У 2015 році заклад було перереєстровано на вільній частині Донеччини, але для повноцінної роботи на новому місці необхідна була реконструкція комплексу будівель, до яких він переїхав.

Про це повідомляє прес-центр ДонОДА.

«Тепер в області буде місце, де провідні спортсмени зможуть отримати якісну діагностику, профілактику, лікування та реабілітацію. Переконаний, що це допоможе їм показувати ще кращі результати на змаганнях.  Приємно чути від наших спортсменів, що таких реабілітаційних комплексів вони не бачили ніде в країні. Наш - унікальний. Такі слова - найвища оцінка нашої спільної роботи», -  зазначив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, який взяв участь в урочистій церемонії відкриття. 

Після реконструкції у центрі розміщені: палатне відділення на 6 ліжок, діагностичне та реабілітаційне відділення, хірургічний блок, рентгенівський кабінет, зал лікувальної фізкультури, кабінети механотерапії, фізіотерапії, з масажу; лабораторії загально-клінічних та біохімічних досліджень; кабінети лікарів – кардіолога, ортопеда-травматолога, гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, психолога, невропатолога, стоматолога.

Будівля гуртожитку призначена для розміщення та проживання медичного персоналу та пацієнтів у 7 кімнатах (двох двомісних, п’яти одномісних).

У водолікарні розташовується кріосауна, сауна, басейн, гідромасажні ванни, соляна кімната.

Установлено пандуси, ліфти, підйомники для використання, у тому числі і особами з інвалідністю та іншими маломобільними групами населення.

Загалом на реконструкцію знадобилося понад 66 млн гривень, із яких 30,7 було виділено з обласного бюджету.

Очільник Донецької області подякував усім, хто долучився до реалізації цього проєкту, вручив їм грамоти та подяки від Донецької обласної державної адміністрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #спорт #реконструкція
Оголошення
live comments feed...