• Главная
  • Завдяки сімейному святу від "Платформи спільних дій" молоді музиканти Авдіївки змогли поділитися досвідом з дітьми
13:08, 23 июня
1

Завдяки сімейному святу від "Платформи спільних дій" молоді музиканти Авдіївки змогли поділитися досвідом з дітьми

Завдяки сімейному святу від "Платформи спільних дій" молоді музиканти Авдіївки змогли поділитися досвідом з дітьми

В минулі вихідні на бульварі Шевченко відбулось грандіозне сімейне свято "Family day".  Організатором заходу виступила ГО "Платформа спільних дій" за фінансової підтримки компанії Метінвест сумісно з ВГА, ПКТіС та громадськими діячами міста.

Однією з розважальних та освітніх локацій на святі був шатер, де молоді музиканти, учасники рок-школи "Авдіївка 3.0" мали змогу зіграти для гостей заходу, а також навчити дітлахів грі на музичних інструментах. 

Громадська організація міста Авдіївка "Сила ідей" подякувала на своїй сторінці в Фейсбук за таку чудову нагоду.

"Рок-школа в дії, це коли рок-студенти, які тільки другий місяць вчаться грі на барабанах, із задоволенням передають свій досвід молодшим хлопчикам і дівчаткам. Гарна локація видалася: багато емоцій і ритмів. Дякуємо за запрошення організаторам цього чудового родинного свята Family Day - Авдіївка. Платформа спільних дій і Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація. Дякуємо музикантам, які долучилися до організації роботи музичної локації!" - йдеться у повідомленні.

Подивитися відеозвіт свята можно за посиланням. Фотозвіт дивіться тут.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#АКХЗ #свято #Платформа спільних дій #Метінвест #ВЦА #Сила ідей

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Чорному карлику ребром ладони по адаМовому ЕЗ,а с Ша Длинному дистрофану Гуйплэна ОбсЕ нато'
23 июня, 18:02
В таблицу умножения добавляется пропеллер Сопромата × на тоннаж военно стратегич дамб Па'то'на' ЖКХ,цэиков,школ и всех учреждений точных дизциплин Гипро мэза Рац. тех.отделов стандартизации советов ЗОНЫ Голубой устрицы Эмануэля.Старокрымский погост ГОСТом Маленькой Верочки Интердевочки Косач с Призом 21 ряду ХХI съезду перемножаются правилом таблицы 10×10 арифметики ZZ-Top V×V= «Все перемены, в натуре случающиеся, суть такого состояния, что сколько чего у одного тела отнимется, столько присовокупится к другому. Так ежели где убудет материи, то умножится в другом месте».Перевод для неполноценных из 100% 1991 выкрутили кафедрой ЭВМ в 3% ЧС кап.кап строений тройной трипонации ЭКО номики,остальное про**** на Зоне с Ша.Спорить с табл.умножения ××××××××××××× "0" °F,безполезно по сути синусоидальных звездонедоползших 👅 если Хэль,кома тЧК .
Объявления
live comments feed...